Всі сучасні офіси обладнуються виключно ролетами. Вже не залишилося комерційних будівель і бізнес-центрів, на вікнах і дверях яких не були б ці конструкції.

Це — не данина моді, а необхідність, так як захисні ролети для офісу мають багато переваг.
Вони є протизламними, не пропускають пил, опади, зручні в експлуатації. Зараз можна підібрати будь-який розмір і навіть колір виробу, особливо якщо замовляти його у безпосереднього виробника.

#1. Швидке і зручне відкриття

Офісні ролети відкриваються практично миттєво. Всього за пару секунд велике полотно на вікні, дверях піднімається вгору. Воно кріпиться на спеціальний вал, а в самому верху ховається всередину декоративного короба.

Якщо подивитися відео, на ньому чітко видно, що люди без праці відкривають і закривають конструкцію. Йому на це потрібно мінімум часу і зусиль.

Природно, коли персонал приходить на роботу, йому потрібно швидко відкрити двері і вікна офісу. Саме ролети миттєво піднімаються і опускаються вниз, тому працівникам потрібно менше хвилини для відкриття. Є автоматичний або ручний тип управління.

В галереї представлені всі варіанти. Візуально вони не відрізняються, але з автоматикою не потрібно нічого робити, так як полотно відкривається однією кнопкою. З ручним механізмом потрібно натиснути ручки або інша дія.

#2. Збереження офісу від злому

В офісі компанії може перебувати не лише цінне майно, а й важливі папери, документи. Все це вимагає огорожі від крадіжки, вандалізму та інших дій. Якщо замовити ролети на офісні вікна та двері, то вони збережуть приміщення від усього перерахованого.

Це пов’язано з такими особливостями виробів:

  • Виготовляються з міцного металу — алюмінію.
  • Профіль може бути і екструдованим, тобто додатково посиленим і надміцним.
  • Алюмінієві ролети стійкі до пошкоджень, ударів, злому і, відповідно, проникненню. При зломі деталі можуть деформуватися, але зловмисники не можуть проникнути в приміщення.

При монтажі виріб щільно кріпиться до отвору. Немає ніяких щілин і порожнин, куди б могла проникнути навіть пил або опади. Це охороняє вікна, двері та ворота від актів вандалізму в нічний час.

#3. Економія місця їм швидка установка

Після монтажу практично не потрібна площа для їх відкриття. Справа в тому, що вони встановлюються в будь-який отвір — зовні і всередині.

Після цього полотно піднімається тільки вгору і не виходить назовні. Точно так же воно і опускається.

Установка відбувається швидко і виробляються в будь віконні, дверні пройоми. Після робіт не залишається і будівельне сміття, все відбувається без зайвого пилу. Якщо діяти інструкцій виробника, то всі роботи можна виконати і самостійно.

#4. Висока актуальність для офісних гаражів

Великі компанії на території бізнес-центру, своїх офісів містять і гаражі. Вони призначаються для персоналу, партнерів та інших осіб.

Споруди також обладнуються ролетними воротами. Вони мають доступну вартість, швидко встановлюються і займають мінімум місця.

Зараз ролети для гаражів можуть бути і протизламними. Якщо вибрати посилений або більш товстий профіль, то в приміщення ніхто не зможе пробратися.

Знизу конструкція обладнуються замками. На будь-якому відео помітно, що такі ворота зручні у використанні, відкриваються за секунди часу.

Доступна вартість таких воріт, їх практичність, надійність і довговічність роблять ролети популярними.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *