Ролетні ворота: знижки на весь асортимент - 20 %

Вироби виготовляються за індивідуальними розмірами
Приклади розрахунків:

Ролетні ворота профіль 55 мм: 2800Х2200
Ролетні ворота профіль 55 мм: 2800Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 8062 грн.
Нова ціна: 6127 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 9725 грн.
Нова ціна: 7780 грн.
Замовити
Ролетні ворота профіль 55 мм: 2500Х2200
Ролетні ворота профіль 55 мм: 2500Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 7262 грн.
Нова ціна: 5519 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 8975 грн.
Нова ціна: 7180 грн.
Замовити
Ролетні ворота профіль 77 мм: 2500Х2200
Ролетні ворота профіль 77 мм: 2500Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 11950 грн.
Нова ціна: 9082 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 17050 грн.
Нова ціна: 13640 грн.
Замовити
Ролетні ворота профіль 77мм: 3500Х2200
Ролетні ворота профіль 77мм: 3500Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 15291 грн.
Нова ціна: 8535 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 12395 грн.
Нова ціна: 11900 грн.
Замовити

Якщо нас просять порекомендувати надійний, але недорогий захист, ми пропонуємо  купити ролетні ворота , які є сертифікованими і неодноразово випробувані. На вигляд це досить проста конструкція з найпростішим механізмом управління. На ділі - це єдиний порятунок в ситуаціях, коли стеля низька, місця мало, а отвір, м'яко кажучи, проблемний. Якими ж характеристиками обумовлена ​​універсальність даних виробів і чому вони настільки популярні? 
 

Ролетні ворота: компактна альтернативаРолетні ворота з калиткою

Завдяки особливій конструкції, установка якої проводиться накладним способом, її можна вмонтувати в самі різні отвори:
  • прямокутний; 
  • отвір зі скошеними кутами; 
  • отвір з заокругленим верхом; 
  • отвір з аркою. 
Одним з найбільш поширених способів установки вважається кріплення в отворі. Таким чином, короб не займає багато місця і забезпечується ще більш надійний захист від злому. Невеликі ролетні ворота на гараж дозволять впритул під'їхати до об'єкта, виконуючи одночасно функцію воріт і дверей. 

Сезонний фактор - не перешкода

Ще однією незаперечною перевагою цих систем є те, що їм не страшні будь-які погодні умови. Алюмінієвий профіль не боїться впливу сонячних променів, стійко переносить температурні коливання і не втрачає свої хороші показники міцності. Також однією з ключових характеристик є вітрова стійкість. Всі ці параметри були протестовані нашими фахівцями, а в таких містах, як Львів, Вінниця, Луцьк, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ і сьогодні ми впевнені в тому, що можемо рекомендувати ці конструкції Ролетні ворота автоматичнісвоїм клієнтам. Легкість керування На носі зима, а нормальної перегородки так і не знайшли? Тоді вже точно пора купити ролетні ворота ціна яких набагато нижче, ніж на більш складні варіанти. Тепер, коли Ви впевнені в надійному захисті, напевно підняли питання, наскільки ж зручно ними користуватися? Відповідь проста: настільки, наскільки Ви цього хочете. В наявності - бюджетні варіанти на ручному управлінні, а також автоматичні, вартість яких трохи вище. У нельотну погоду Ви відчуєте, наскільки комфортно, перебуваючи в машині, відкривати гараж. Очевидно, що з цієї причини багато хто віддає перевагу моделям з електроприводом.

Як відбувається монтаж?

Щоб встановити таку систему, Вам не доведеться вдаватися до допомоги фахівців. Комплектація максимально проста, як і схема монтажу. Дуже часто наші клієнти успішно роблять цю процедуру самостійно. Але бувають варіанти, коли ролетні ворота потрібно зафіксувати в специфічному отворі. У цьому випадку наші інженери допоможуть і візьмуть виконання цього завдання на себе. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш виріб прослужило не один десяток років, тому завжди готові надати проконсультувати в питаннях правильної установки і елементарного догляду.

Ціноутворення

Незалежно від того, в якому місті Ви знаходитеся, - Львів, Вінниця, Рівне, Луцьк, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ - ми зможемо розрахувати вартість для кожного індивідуально. Перш, ніж прийняти рішення про покупку, Ви переконаєтеся, що ролетні системи - нічим не гірше розпашних конструкцій, де є двері і вікно. Замість громіздких і недешевих воріт, у Вас буде не менш міцна і функціональна альтернатива з високим показником надійності. Що може бути краще для невеликого гаража з низькими стелями?

Що ми пропонуємоРолетні ворота фарбовані

Якщо Ви хочете купити ролетні ворота, то ми максимально полегшимо всі етапи їх вибору. Фахівці підберуть відповідну модель під особливості Вашого об’єкту. Наш сервіс має досить плюсів для того, щоб нас рекомендували іншим, а це:
  • найбільш прийнятна ціна; 
  • гарантія довговічної служби; 
  • доставка, здійснювана в зручний для клієнта час; 
  • оперативна збірка;
  • широкий вибір дизайнерського оформлення з реальними фото і прикладами. 
Наша продукція перевірена нами не тільки на предмет впливу погодних факторів, а й на безпеку і довговічність. Однак найкращим доказом якості наших виробів є підтвердження і відгуки численних клієнтів, чия оцінка є для нас найбільш значущою.