Новинка на ринку оздоблювальних матеріалів

Каталог продукції

Профіль тіньового шва з LED підсвічуванням - створити незвичайний інтер'єр ще легше

Постійне вдосконалення технологій вже майже не дивує. Нові технології в галузі створення цікавих інтер’єрів – це вміння грамотно обігравати по-новому найпростіші повсякденні речі. Ще кілька років тому нікому не приходило в голову, що профіль для створення тіньового шва купити буде так само просто, як звичний стельовий плінтус. Та й уявити декоративні ефекти застосування новинки було неможливо.

профіль тіньового шва для натяжної стелі фото

Профіль тіньового шва - що собою представляє?

Тіньовий шов ефектно підкреслює периметр стельової системи. Вбудована периметрова підсвітка створює ілюзію  стелі в невагомості та повітрі. Створити профіль спеціального перетину для спрощення монтажу незвичайної конструкції було справою часу.
Як у випадку з іншими схожими виробами, для виробництва тіньового профілю використовується алюміній високої міцності. В процесі монтажу стельової системи профіль повністю ховається під стяжкою, тому покриття для нього не обов’язково. Проте, в Україні доступні вироби з анодованого металу і з декоративним, лакофарбовим покриттям в кольорах палітри RAL.

Монтаж підвісних і натяжних стель з використанням тіньового профілю виконується швидше і простіше в порівнянні з
класичними конструкціями. Оскільки додатковий декор стику стіни і стелі не потрібен, відпадає частина технічно нескладних, але трудомістких операцій по його установці. В результаті виявляється, що тіньовий шов купити значно вигідніше, ніж дотримуватися консервативних поглядів на обробку приміщення і діяти по-старому.

профіль тіньового шва з підсвіткою

Монтаж тіньового профілю на стелі

Профіль тіньового шва  є гармонійною силовою конструкцією для кріплення гіпсокартонних листів замість вже ставшим класикою оцинкованого профілю. Монтують на заздалегідь вирівняні стіни по чорновій стяжці.

Самий відповідальний етап монтажу – розмітка. Від точності наміченої лінії залежить естетичність і надійність опорної конструкції і закінченої стелі в цілому. На стіні по всьому периметру приміщення проводять рівну горизонтальну лінію, намічаючи кордон рівня стелі. Дуже важливо, щоб кінці лінії зімкнулися в безперервний контур без перепаду по висоті. Для точності розмітки рекомендується використовувати лазерний рівень. Тіньовий шов встановлюється строго в одній площині з іншими елементами каркаса з CV-профілів, розташованими на стелі.

профіль тіньового шва для підлоги

Відрізки профілю кріплять до стіни саморізами або дюбелями, з розрахунку 4 точки фіксації на відрізок стандартного розміру (3000 мм). Кожну точку для більшої надійності проклеюють ущільнювальною стрічкою. При установці тіньового профілю рекомендується використовувати дюбеля з великим капелюшком на кшталт шайби. Збільшена площа контакту кріплення з деталлю підвищує надійність з’єднання.

Після складання каркаса на нього кріплять ГКЛ, виконують чистову стяжку стелі.

Тіньовий профіль прекрасно стикується з різними архітектурними елементами в приміщенні:

У деяких дизайнерських рішеннях стандартний профіль замінюють тіньовим тільки частково. Цей прийом застосовується для створення акцентів на окремих ділянках периметра або ілюзії часткової відсутності опору.

Переваги застосування профілю тіньового шва

Мінімалізм в інтер’єрі може бути дизайнерським або вимушеним. Так чи інакше, але дизайнери регулярно стикаються із завданням оптичного збільшення приміщення. Це завдання вирішується шляхом підбору кольорової палітри і освітлення з подальшим розміщенням акцентів. Ідея «парящих» стін і стель свого часу зробила революцію естетики дизайну. Створений для цих цілей профіль тіньового шва з підсвічуванням LED і аналогічні плінтуси прихованого монтажу для підлоги спрощують життя дизайнерам, робітникам і замовникам оригінальних інтер’єрів.

Отже, тіньовий профіль:

  1. Спрощує, прискорює і здешевлює монтаж стельової конструкції.
  2. Забезпечує можливість видозмінювати порядок оздоблювальних робіт при косметичному ремонті.
  3. Забезпечує безперешкодне циркуляцію повітря в стельової системі.
  4. Має високу міцність, просто монтується і демонтується.
  5. Розширює можливості створення незвичайних оформлювальних ефектів.

Де купити тіньовий шов в Україні

Економічний ефект застосування нового оздоблювального матеріалу збільшиться, якщо тіньовий шов купити або замовити у виробника. Це найнадійніший спосіб придбати гарантовано якісний виріб з мінімальними націнками. Створити незвичайний інтер’єр набагато простіше і не так дорого, ніж здається на перший погляд.

Будемо раді співпраці!

Наша адреса