Профіль для ролетних конструкцій

Профілю для захисних ролет діляться на два основних види: роликової прокатки (пінозаповненні) і екструдовані, посилені (із цільного шматка алюмінію).

Основна лінійка профілів по ширині у всіх виробників схожа і може відрізнятися в 1-2 мм. Ми застосовуємо ламелі для пенозаполненных з шириною: 39, 45, 55, 77 мм; для екструдованих: 44, 55, 77 мм.

При виборі профілю необхідно враховувати кілька основних факторів: ширина, площа, вітрова навантаження і вартість виробу.

Основні базові кольори: білий, коричневий, сірий, бежевий. Під замовлення можливе золотий для піни і фарбування в колір RAL для екструдії.

Правильно визначитися з вибором профілю вам допоможе інформація в розділах і консультація наших менеджерів і монтажників.

Профіль пенозаполненный 39, 45 мм

Найпоширеніший вид профілю, застосовується на вікна, двері, альтанки, торгові приміщення, кіоски та промислові отвори і т. д. Є найбільш економним варіантом і становить 90% всіх замовлень.

При ширині прорізу більше 2 м необхідно враховувати вітрове навантаження особливо на промислових отворах і альтанках. Можливо, буде необхідність встановлення більш міцних ламелей.

Профіль пенозаповненний 55, 77 мм

Застосовуються в основному для виготовлення ролетних воріт, гаражних ролет, ролет на отвори з великим вітровим навантаженням, ролет на широкі отвори. При ширині прорізу до 3,5 м може застосовуватися профіль 55 мм; при ширині прорізу більше 3,5 м рекомендується застосовувати ламель 77 мм. Тут теж слід враховувати умови експлуатації, площа виробів і вітрові навантаження.

Профіль екструдований, посилений Е 44, 55 мм

Має міцнісні характеристики набагато вище, порівняно з пенозаполненными ламелями. Використовуються дуже рідко через високу вартість не тільки самого полотна, але і збільшення вартості всіх механізмів у роллеті, через збільшення ваги.

Застосовується для посилення антивандальних властивостей віконних і дверних ролет, а також для торговельних і промислових прорізів.

Профіль 44Е застосовується в отворах до 4,5 м; профіль 55Е — в отворах до 6,0 м.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *