Купити плінтус прихованого монтажу в Україні

Знижка 20% на весь асортимент

Каталог продукції

 • Розпродаж!
  Плінтус

  Плінтус прихованого монтажу 60 мм

  Алюмінієвий плінтус 60 мм з покриттям під срібло або з фарбуванням в RAL колір. Довжина планок 3000 мм та 1950 мм.

  Застосовується в сучасних інтер’єрах, як альтернатива плінтусам із дерева та пластику. Компактно прилягає до стіни та має невелику товщину від 3-11 мм, завдяки цьому добре поєднується з дверима прихованого монтажу. Його застосування забезпечує максимально щільне прилягання меблів до стіни. Має …

 • Розпродаж!
  Плінтус

  МДФ вставка під плінтус 60 мм

  Декоративна вставка МДФ ґрунтована під плінтус прихованого монтажу 60 мм. Можливе фарбування в будь-який колір із RAL – каталогу. Поставляється у готових смужках 2070 мм. Застосовується у поєднанні з профілем для плінтуса прихованого монтажу.

Плінтус прихованого монтажу Alu-System

Досконалості немає меж, але найскладніше зробити кращими найпростіші речі. Такі, як плінтус наприклад. Але це все одно можливо і яскраве тому свідчення – плінтус прихованого монтажу, алюмінієвий, практичний елемент декору в інтер’єрі.

Як виглядає конструкція

Перш за все даний плінтус призначений для захисту стику стіни і підлоги, але його функції зазвичай трохи ширше – це захист нижньої частини стін від можливих пошкоджень і забруднень під час збирання або перестановки меблів. Сучасний плінтус часто має внутрішні канали для маскування комунікацій. Ця особливість конструкції передбачена для досягнення максимальної естетичності приміщення і власне захисту кабелю від можливих механічних пошкоджень. Заміна матеріалу плінтуса з традиційного дерева або МДФ повністю усуває проблему зміни геометрії під дією факторів мікроклімату приміщення.

Особливості прихованого алюмінієвого плінтуса

Як і будь-який інший елемент аналогічного призначення плінтус прихованого монтажу в інтер’єрі можна поєднувати з різними матеріалами. Він підходить для установки на стиках стінових панелей і гіпсокартону з ковроліном, лінолеумом і іншим покриттям для підлоги. Алюмінієвий профіль виготовляється в асортименті типорозмірів 55 та 60 мм, колір профілю сірий з можливістю пофарбувати в будь-який RAL колір. Даний продукт призначений для вирішення різних дизайнерських завдань акуратним і естетичним способом.

Плінтус прихованого монтажу з підсвіткою або без – своєрідний конструктор, складається з основних планок, стиків, заглушок, внутрішніх і зовнішніх кутів. Цього набору деталей досить для облаштування контуру будь-якої складності.

Зображення готового плінтусу скритого монтажу х МДФ вставкой

Ширина модифікацій плінтуса 55 і 60 мм

Плінтус алюмінієвий 55 мм

Схема плінтусу 60 мм

Плінтус алюмінієвий 60 мм

Плінтус прихованого монтажу з підсвіткою - типи покриття, доступні в Україні

Плінтус прихованого монтажу випускається в декількох модифікаціях:

 • Без покриття;
 • Анодований;
 • Пофарбований.

Вибір покриття в основному залежить від дизайнерського рішення. Плінтус без покриття призначений для декорування вставками. Він оптимально підходить для створення візуального акценту на стику стін і підлоги.

Анодоване покриття ефектно виглядає і без вставок. Такий плінтус гармонійно вписується в ультрасучасні інтер’єри в стилі хай-тек, лофт і близьких до них.

Пофарбований плінтус – відмінне рішення для більш традиційних стилів, включаючи класичний. Виробники пропонують елементи плінтуса з глянцевим, структурним, матовим і напівматовим покриттям.

Плінтус прихованого монтажу в інтер'єрі фото
Плінтус прихованого монтажу в інтер'єрі фото
Плінтус прихованого монтажу в інтер'єрі фото

Плюси та мінуси прихованого плінтуса

 1. Алюміній – досить пластичний метал і ця властивість до речі допоможе при оформленні криволінійних контурів.
 2. Алюміній не схильний до руйнівного впливу перепадів температури, вологості, крапельної вологи і препаратів побутової хімії, серед яких бувають і досить агресивні.
 3. Алюмінієва вставка не вимоглива до засобів для догляду. Щоб підтримує його в чистоті досить звичайною мильною води.
 4. Плінтус прихованого монтажу не утворює щілин і виступів, і спрощує прибирання приміщення.
 5. За рахунок відсутності виступів досягається максимально можливе використання об’єму приміщення. Будь-який предмет меблів можна поставити впритул до стіни.
 6. Внутрішні кабель-канали дають можливість повністю приховати проводку або створити незвичайні світлові ефекти, наприклад, «ширяють стіни».
 7. Плінтус універсальний. Він без будь-яких обмежень підходить для ванної, кухні і навіть обробки відкритих елементів зовнішньої архітектури.

  Зрозуміло, у будь-якого продукту є і недоліки. До них можна віднести досить високу вартість прихованого плінтуса. Другий нюанс відноситься до процедури установки. Згідно посібникам як монтувати плінтус, проблем бути не повинно. На практиці ж потрібна ювелірна точність, певна акуратність і майстерність.
Алюмінієвий плінтус для монтажу під штукатурку

Технологічні особливості прихованого плінтуса з підсвіткою та без

Прихований плінтус придатний для установки безпосередньо під штукатурку, на стіну, під гіпсокартон або стінові панелі. Його можна кріпити на клей або саморізи. Можливість приховати плінтус дає дизайнерам додатковий простір для моделювання простору. Лінії плінтуса створюють оптичний ефект більшої глибини і обсягу в приміщенні.

Готова конструкція і монтаж

Плінтус складається з двох елементів: бази та декоративної вставки з МДФ або натурального дерева. Монтаж виконується в два етапи.
Базовий монтажний профіль монтують після укладання підлогового покриття, але до фінішної обробки стін. Базу закріплюють шурупами, саморізами або клейовими з’єднаннями. Після майстру належить обштукатурити або обшити гіпсокартоном стіну так, щоб вирівняти поверхню стіни з краєм плінтуса.

Установка декоративної вставки – завершальний етап фінішної обробки приміщення. Для кріплення декоративної планки передбачені тефлонові засувки. У разі пошкодження частини декору, його не складно замінити. Оскільки змонтований плінтус не утворює виступу на поверхні стін, спрощується і оформлення дверного отвору. Лиштви просто встановлюють поверх плінтуса без будь-яких додаткових операцій.

Для створення ефекту «безмежних стін» випускається спеціальна Г-подібна модифікація плінтуса. Звичайний плінтус прихованого монтажу під фарбування або штукатурку може не мати внутрішніх каналів, що виключає підведення підсвічування. Виїмка на профілі призначається для опори панелей МДФ, листів гіпсокартону та інших обшивальних матеріалів, а в зазорі розміщують світлодіодну стрічку.

Плінтус алюмінієвий для монтажу з ефектом безмежних стін фото

У виробництві таких плінтусів використовують алюміній з анодованим покриттям. Анодування забезпечує велику захищеність металу від зовнішніх впливів. Плінтус з анодованого алюмінію придатний для декорування вхідних груп, терас, альтанок.


Монтаж Г-образного плінтуса до однакова, після укладання підлогового покриття і до обшивки стін. При цьому важливо, щоб підлогове покриття заходило під край профілю не менше, ніж на 5 мм.
Приямок, що утворюється при установці плінтуса можна використовувати для монтажу підсвічування або закрити декоративними вставками, як у випадку установки звичайної моделі для прихованого монтажу.

Алюмінієвий плінтус прихованого монтажу купити в Україні вже не проблема. Його можливості гідно оцінили багато дизайнерів і він активно завойовує ринок.

Наша адреса