Гаражні ролети: знижки на весь асортимент - 20 %

Вироби виготовляються за індивідуальними розмірами
Приклади розрахунків:

Гаражна роллета профіль 55 мм: 2500Х2200
Гаражна роллета профіль 55 мм: 2500Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 7262 грн.
Нова ціна: 5519 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 8975 грн.
Нова ціна: 7180 грн.
Замовити
Гаражна роллета профіль 55 мм: 2800Х2200
Гаражна роллета профіль 55 мм: 2800Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 8062 грн.
Нова ціна: 6127 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 9725 грн.
Нова ціна: 7780 грн.
Замовити
Гаражна роллета профіль 77 мм: 2500Х2200
Гаражна роллета профіль 77 мм: 2500Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 11950 грн.
Нова ціна: 9082 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 13525 грн.
Нова ціна: 10820 грн.
Замовити
Гаражна роллета профіль 77 мм: 3500Х2200
Гаражна роллета профіль 77 мм: 3500Х2200
Ручна система управління:
Стара ціна: 15562 грн.
Нова ціна: 11827 грн.

Автоматична система + вимикач:
Стара ціна: 17050 грн.
Нова ціна: 13640 грн.
Замовити

Шукаєте ролети для об'єктів комерційного, промислового, сільськогосподарського призначення або просто для гаража? Потрібно щось недороге, міцне і довговічне, а ваше місцезнаходження – Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Вінниця, Луцьк або Рівне? Тоді Вам сюди. Ми розбираємося в цьому і готові запропонувати перевірені і працездатні варіанти індивідуально для кожного клієнта. Що ми маємо на увазі, коли говоримо "індивідуальні варіанти для кожного"? Це значить, що ми виготовляємо ролети за індивідульними розмірами споживача. Якщо у вас нестрандартного розміру проріз для гаражних воріт, ми сконструюємо для саме такі гаражні ролети. Тепер прийшов час поговорити докладніше про їх переваги.

Гаражные роллеты.jpg

Компактність

Такі конструкції не вимагають багато вільного простору, як при відкритті, так і при закритті. Цю перевагу легко простежити на прикладі порівняння з розпашними воротами, які передбачають рух створок назовні або всередину. Що стосується даного варіанту, то в них полотно намотується на вал, захований в захисному коробі. З цього можна зробити очевидні висновки:
 • такі ролети стануть єдиною альтернативою в гаражі з невеликою площею, вікном і низькою стелею, де немає необхідності робити двері;
 • вони компактні і зручні у використанні.

ЗРУЧНІСТЬ В БУДЬ-ЯКИЙ СЕЗОН

Особливості деяких видів воріт часом змушують власника «підготуватися» до їх використання, особливо, в зимову пору. Не завжди можна під'їхати впритул, якщо не розчистити при цьому сніг. Чому гаражні ролети в цьому плані більш зручні? Тому що:
 • перед ними не потрібно розчищати замети під час або після снігопаду;
 • невеликий під'їзд до об'єкта - теж не проблема. І навіть якщо гараж розташований в місці, де доводиться в'їжджати з тротуару, такі ворота забезпечать максимально зручне паркування та заїзд;
 • вони легко і досить швидко розсуваються і закриваються.
Що стосується управління, то тут можливі два варіанти - автоматика або ручний привід. Якщо говорити про перший, то він забезпечить максимум комфорту при експлуатації, що особливо актуально в непогоду. На даний товар (автоматику) ціна може бути трохи вище, але це виправдано, адже навіть в разі екстреного відключення живлення вони залишаються справними. Є безліч моделей з ручним приводом, що не менш популярні, ніж автоматичні. Вони теж дуже добре працюють і  влаштовують за критерієм зручності, адже відкривати і закривати їх не складає особливих труднощів.

Купить гаражные роллеты по выгодным ценам.jpg

Надійний захист від атмосферних факторів і злому

Якісний алюмінієвий профіль прослужить довго і Вам не доведеться зіткнутися з такою проблемою, як корозія. Такі ролети гаражні купити сьогодні не є проблемою. Багато з нас можуть скептично поставитися до твердження, що ролетні конструкції абсолютно не чутливі до ультрафіолету, вологості і температурних перепадів. Насправді, ні сонця, ні дощу, ні снігу вони не бояться, а вітрова стійкість - одна з ключових їх характеристик. Здавалося б, як вони можуть захистити від злому? На це питання у нас є декілька найбільш прийнятних відповідей: все геніальне - просто. У тому, що ролети на гараж досить міцні, не сумніватиметься жоден їх щасливий володар. Будь-які механічні пошкодження виключені, так як:
 • для їх виготовлення застосовується спеціальний профіль;
 • матеріали, що використовуються для їх виготовлення, абсолютно стійкі до зовнішніх впливів;
 • вся конструкція досить міцна і зносостійка.
Незважаючи на те, що самі захисні ворота мають просту форму, вони не потребують якихось ускладненнях і доповненнях, які посилять їх безпеку. Ми не уявляємо, як їх можна зламати. Принаймні, в таких містах, як Львів, Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Луцьк ні у кого це не виходило.

Роллеты на гараж.jpg

ДОСТУПНА ВАРТІСТЬ

Кажуть, щоб захистити індивідуальну ділянку, потрібно викласти чималу суму. Ми готові посперечатися з цим, і на 100% впевнені в тому, що і Ви не погодитеся з тим, що будь-яка огорожа завжди дорого коштує. У цьому легко переконатися, якщо порівняти рулонні ворота з іншими варіантами за ціною. Дуже часто з'являється необхідність в тому, щоб швидко укомплектувати гараж і довести його до пуття. На даний варіант не доведеться довго збирати і вже до холодів Ваш автомобіль буде надійно захований, тому що на ворота гаражні ціна дуже низька.
Наша компанія пропонує широкий асортимент і вигідні умови покупки. У нас ви зможете ознайомитися з різними варіантами на фото та відео і вибрати оптимальну модель відповідно до особливостей приміщення. Купуючи у нас, Ви отримуєте всі плюси хорошого сервісу від професіоналів:
 • наявність всіляких варіантів навіть для самих «вибагливих» прорізів;Ціни на ролетні ворота
 • допомога і консультація при виборі, а також, якщо потрібно збірка;
 • індивідуальний розрахунок вартості;
 • зручна і своєчасна доставка;
 • гарантія тривалої експлуатації.
Такі системи вже давно не можна назвати розкішшю, а радше - необхідністю, в якості яких не сумніваються ні професіонали, ні нові власники.