У виробництві ролет використовується алюмінієвий профіль. Він володіє високою міцністю і навіть стійкістю до ударів, злому. З нього виготовляють полотно, що рухається по напрямних. Воно щільно прилягає до них: для цього навіть іноді використовуються пружини. А самі напрямні впритул монтуються до стіни, тобто самому отвору. Внизу розташовані замки, які з’єднують полотно з нижньою частиною конструкції. В результаті, досягається звукоізоляція віконного, дверного або іншого отвору. Шуми з вулиці не так чути, як раніше.

Завдяки чому відбувається шумозаглушення в ролетах

Шумоізоляції можна добитися тільки за умови, якщо не буде ніяких щілин і порожнин в прорізі. З цієї причини багато вибирають металопластикові вікна.

Але якщо на них додатково встановити ролетні вироби, то звукоізоляція буде ще вище. Справа в тому, що:

  • Напрямні, по яких рухається полотно, кріпляться впритул до віконного або іншого отвору. Немає ніяких проміжків і навіть найменших щілин. Навіть пил не проникає всередину.
  • При закритті зверху полотно прикріплене до короба, точніше спускається з нього. Знизу ж воно закривається на замок, завдяки чому звуки не можуть проникнути всередину.

Якщо вибрати моделі високої якості, то вони будуть краще придушувати шуми. Такі зазвичай виготовляють тільки прямі виробники. Вони приділяють увагу деталям, технології і збірці. Установка також грає ключову роль. Направляючі, так і вся конструкція, повинна бути правильно прикріплена до отвору, щоб були відсутні які-небудь зазори.

Високий рівень шумоізоляції

У гаражах ролети встановлюються прямо в отвір, вони і служать воротами. Вибір споживачів очевидний: полотно швидко відкривається, не потрібно розчищати площу біля в’їзду і т. д.

Часто в таких приміщеннях обладнають цеху, звукові студії і робочий простір. При цьому дуже важливо, щоб не долинали звуки з вулиці або самого приміщення назовні. Звичайні ворота навряд чи зможуть досягти цього.

Тому і встановлюють їх з поліпшеними звукоізоляційними властивостями. Вони володіють наступними властивостями:

  • Не пропускає всередину опади, вологу, пил, бруд.
  • Пригнічує шуми з вулиці і не пропускають звук назовні. Якщо порівнювати ролетні конструкції з звичайними воротами, то вони набагато краще забезпечують шумоізоляцію.
  • Не містять ніяких щілин, зазорів в отворі, полотні та інших деталях.

Ролети не пропускають звуки, особливо якщо вони виготовлені з деталей високої якості. Такі зазвичай постійно замовляють прямі виробники у своїх постачальників. Посередникам не так важливі комплектуючі, вони прагнуть лише до високих продажів.

Де важлива шумоізоляція

Практично немає споживачів, які б відмовилися від ролет зі звукоізоляційними властивостями. Якщо в передмісті з тишею проблем немає, то у великих населених пунктах вона є.

Коли житлової або будь-який інший будинок знаходиться у червоній лінії, поблизу доріг, то в вікна постійно лунають якісь звуки. Боротися з ними тільки за допомогою металопластикових вікон вкрай складно. Але з нашими конструкціями тиші досягти вкрай просто.

Потрібно просто встановити в отвір. Компанії у своєму виробництві використовують різні типи профілів: екструдований або пінозаповненний.

Якщо вибрати перший варіант, то можна досягти і підвищеної міцності виробу. Для приватних будинків, комерційних та інших будівель з майном це дуже важливо. В результаті, конструкція буде міцною і, до того ж, не пропускати зайві шуми.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *