Досить неочевидна, і багатьох не зацікавить тема статті на перший погляд. Багато покупців навіть не замислюються, а як же готова конструкція переносити різні кліматичні умови, то чи сніг, дощ, або пекельну спеку. Та й виробники на цьому не загострюють увагу. Наші фахівці Alu-System привели вам основні проблеми, з якими ви можете зіткнутися. Давайте розбиремося.

Життєвий цикл готового виробу

Кліматичні умови безумовно будуть зношувати профіль. Різниця тільки в тому, наскільки сильно. У кожного виробу є свій термін життєвого циклу, або період придатності, протягом якого ви можете без проблем експлуатувати конструкцію. Для ролетних конструкцій – це цифра 10 років. По закінченню цього періоду експлуатації виробники рекомендують оновлювати профіль.

Так, ви і самі помітите, коли прийде такий час. Основні показники того, що профіль зношений це:

  • Подряпини і вм’ятини;
  • Чи не акуратний зовнішній вигляд;
  • Іржа по краях полотна;
  • Поганий хід (закривання / відривання).

Як впливають погодні умови на ролетні конструкції

Будемо йти по-порядку. Почнемо з холодною пори року, а саме зими. Взимку профіль може сильно замерзнути. В результаті чого, на полотні можуть утворитися тріщини. Також самі ролетні ворота може замести снігом, що погано буде для них. Бажано стежити за цим моментом і вчасно очищати їх від снігу. Взимку ще можна зіткнутися з такою проблемою, як обмерзання. Це теж, не є добре для полотна, але не так критично як сніг.

Від снігу потрібно очищати якомога швидше. Якщо ворота вкрилися невеликим шаром льоду, ми не рекомендуємо використовувати окріп, особливо, якщо у вас стоїть пінозаповненний профіль. З екструдією справа йде набагато краще. А ось пінозаповненний профіль погано реагує на тепло. Взагалі зимова пора року найбільше руйнує профіль. Тому звертайте на це увагу. Адже, вчасно зроблені процедури очищення снігу – продовжувати життя вашого прорізу. З льодом краще нічого не робити і почекати, щоб він підтанув, а потім його швидко зняти, щоб волога і залишалася на полотні.

Навесні, влітку і восени – особливої небезпеки, яка може нанести суттєвої шкоди вашому полотну немає, але прямі сонячні промені і висока температура може привести до вигорання фарби. Через два, три роки цього не станеться, але років через жердину, сім полотно все ж втрачає свою колишню красу. Для того, щоб максимально захистити від цього свої гаражні ролети, рекомендується також встановити козирок, який буде захищати полотно, як від дощу, так і від сонячних променів. Це не є обов’язковим, але так, ви тільки продовжити термін придатності конструкції.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *