Антивандальні ролети

Свій будинок можна додатково убезпечити, якщо зробити свій вибір на користь металевих ролет. Вони стійкі до злому і вважаються антивандальними. Справа в тому, що полотно конструкції повністю закриває отвір. Воно дуже міцне і витримує навіть значні удари і інші пошкодження.

Якщо вандали захочуть розбити, пошкодити, зафарбувати або якось інакше зіпсувати двері або вікна, то їм це не вдасться. Полотно і сам короб з профілем повністю закриває будь-який отвір. Також можна встановити і ролети, які збережуть приміщення та автомобіль від дій вандалів. Краще зробити свій вибір на користь алюмінієвих виробів, так як вони одночасно є і міцними, і легкими.

Неперевершена надійність

Щоб захистити свої вікна та двері від актів вандалізму, достатньо замовити ролети, щільно закривають будь-які отвори. Крізь них не просочиться навіть пил, що вже говорити про бруду, фарби та інших речовин. Якщо хто-небудь хоче розбити скло вікна або пошкодити двері, то йому це не вдасться. Металеве полотно повністю закриває дверний або віконний проріз, захищаючи його від дій вандалів.

Ролети виконують ще одну функцію — забезпечують безпеку будинку і його мешканців. Розглянемо таке порівняння:

  • Звичайні решітки легко перепиляти, демонтувати або ж розігнути прути. У всіх випадках злодії швидко проникнути в будинок, гараж чи інше приміщення.
  • Але якщо встановити ролети на вікна, двері або ворота, то злодіям буде не так просто. Розпиляти, зламати ламелі або короб конструкції за лічені хвилини практично неможливо. Для цього потрібен час і галасливі електроінструменти.

Тому з ролетами значно підвищується безпека приміщення і, відповідно, проживаючих у ньому людей. Залізні решітки не зможуть так добре впоратися з цим завданням, якими б вони не були. Навіть сталеві моделі не можуть перешкодити вандалам. Вони все одно зможуть зафарбувати вікно або двері фарбою або ж інакше їх зіпсувати.

Протекція не тільки вдома

Якісні ролети або віконниці оберігають вміст приміщення не тільки від крадіжки і псування.

У приміщення не проникне волога, вітер, пил, бруд, навіть якщо, приміром, вікна забули закрити. Справа в тому, що конструкція дуже щільно прилягає до відкосів і стін. Якщо полотно закрито, то сторонні не побачать того, що відбувається в будинку. Таким чином, забезпечується додаткова приватність.

Ролети не втрачають актуальності, так як захищають вікна, двері, вміст приміщення від:

  • Зовнішніх пошкоджень, ударів, актів вандалізму.
  • Вітру, що несеться з боку вулиці пилу.
  • Всіх видів опадів, починаючи снігом і закінчуючи дощем, градом.

Часто трапляється, коли скла, двері вночі зафарбовують написами. Фарбу неможливо змити або витерти ацетоном.

Якщо ж встановити ролети, то саме їх будуть описувати вандали в нічний час доби. Але так як вдень вони завжди відкриті, то ніхто не побачить цих написів. Вікна, двері і ворота залишаються недоторканими.

Тому актуальність виробів постійно зростає. Конструкції встановлюють не тільки в приватних будинках, але і в магазинах, різних закладах. Вони ідеально підходять для гаражів, так як не вимагають площі при відкритті. Всі конструкції відкриваються вертикально по напрямних.

Компанія Alu-System є вітчизняним виробником антивандальних ролет та й не тільки. Компанія пропонує широких асортимент продукції під різні технічні рішення.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *