Встановити ролетні системи можна без допомоги фахівців. Самостійного монтажу піддається і модель з ручним керуванням, і на електроприводі. Навіть якщо інструкції відсутня, нижченаведені поради фахівців компанії Alu-System допоможуть встановити будь-які ролети.
Принцип монтажу будь-яких видів цих виробів практично не відрізняється. Але потрібно пам’ятати, що є два способи установки – всередину отвору або зовні (на накладку). На будь-якому фото відразу видно їх відмінності.
Як правильно встановити виріб і з чого почати
Щоб встановити гаражні ролети, слід спочатку підготувати отвір потрібних розмірів. Тут варто робити поправку на те, як буде встановлена конструкція: якщо зовні, то отвір повинен мати менші розміри – на 0,5-0,7 мм з усіх боків.
При внутрішньому монтажі все навпаки: отвір робимо більше на цю ж цифру. Не варто багато говорити про рівень стін, кутах, так як отвір вирівнюють практично до ідеальних показників.
Далі кріпимо до бічних сторонах спеціальні профільні труби – на них припадає основне навантаження. Якщо отвір трохи нерівний, то допускається невелике відхилення між ним і трубами – не більш 3 мм. Часто рольворота використовуються в будівлях, де підлога нерівна.
Необхідно подбати і про це: вирівняти його в тому місці, де полотно опускається. Також допускається установка порогу або вирівнює накладки. Якщо не подбати про рівному полі, то між ним і полотном буде утворюватися щілину. Можна взяти і спеціальний профіль для низу з шинами, в який буде заходити полотно.
Монтаж вироби в отвір
Етапи монтажаІтак, профільні труби вже надійно прикріплені до отвору, що робити далі? На будь-якому відео можна побачити, як фахівець спочатку уважно вивчає комплектацію вироби.
Наприклад, можна почати з короба. Усередині нього є вал зі спеціальними кільцями для намотування полотна. Якщо придбали рольставні, то ця деталь зазвичай має менші розміри, ніж у воріт. Якщо конструкція має ручне управління, в коробі не проводить. У випадку з електроприводом, вони є, як і спеціальний пристрій для аварійного відкриття при відсутності струму.
Далі вправляємо кінці напрямних в виступи на коробі: вони розташовані у нього з боків. Якщо у деталей є загини для правильного ковзання полотна, то вони повинні «дивитися» на вал. Далі ролетні ворота в такому стані прикладаємо до отвору і перевіряємо їх рівнем.
Якщо все підходить, то кріпимо направляючі до труб на саморізи. Якщо виріб монтується на вікна або ж балкон, то все робимо точно так же. Короб кріпимо на саморізи з лівого і правого боку. Якщо є електропривод, то робимо отвір в коробі для виведення проводу. Вся інформація про комплектації повинна бути дана дилером чи виробників на момент покупки.
0 коментарів