З метою економії багато купують б/у ролети. Оголошень про продаж багато, а вартість радує ще більшою доступністю. Чи є це розумним підходом? Звичайно ж, істотна сума грошей буде заощаджена, але можна бути впевненим у надійності купленого вироби? Звичайно ж, немає. Це немов рулетка з усіма не відомими. Працездатність даних конструкцій, звичайно ж, можна перевірити в момент покупки.
Але чи будуть вони такими ж справними через день, тиждень або місяць?
Та й гарантії від виробника немає, так як ролети куплені «з рук». Знадобляться інструкції по збиранню або платна допомога фахівця для монтажу.

Яка надійність б/у ролет насправді

У надійності ролетних виробів, колишніх у вживанні, ніколи не можна бути до кінця впевненим.

Невідомо про них дуже багато:

Скільки вони були в експлуатації до моменту продажу.
Яке їх стан. Зовнішній огляд не завжди допомагає, так як внутрішні запчастини можуть бути зношеними, вже заміненими.
● Хто виробник і постачальник. Часто ролети збирають вручну.
● Якість запчастин.

Коли відбудеться оплата, повернути товар вже не можна буде. Навіть якщо він одразу прийде в непридатність, продавець повідомляє, що він не при чому. Раз був огляд виробу на місці, то потрібно було проводити його ретельніше. Звичайно ж, гарантій на б/у товари в Україні ніхто також не надає.

Багато продавців і зовсім спеціалізуються на тому, що збирають б/у ролети по запчастинах. Вони використовують зношені або недорого стоять деталі. Та й не можна бути впевненим, що після складання і монтажних робіт виріб буде справно працювати. Якщо його демонтували, то в процесі якісь деталі могли бути деформовані. Після повторної установки конструкція виявиться неробочою. Але багатьох ці небезпеки не зупиняють, тому популярність на б/у ролети особливо не падає.

НЕМАЄ ГАРАНТІЙ ВІД ВИРОБНИКА

Нові захисні ролети деякий час знаходяться на сервісному обслуговуванні компанії-виробника. Навіть якщо вони і прийдуть в непридатність, то фахівець швидко прийде на місце і усуне неполадки. Нові вироби рідко виходять з ладу, на відміну від б/у. До того ж, на сайті виробника у фотогалереї завжди можна вибрати колір, тип конструкції і інші параметри. Можливо навіть виробництво за індивідуальними розмірами отвору і т. д.

Старі ролети в Україні точно не обслуговуються, а у самого покупця немає особливого вибору. Він набуває ту модель, яку запропонував продавець.
Її зовнішній вигляд ніяк не можна змінити або обрати іншу модель, відтінок.
Але якщо замовляти вироби у виробника, то він пропонує чималий асортимент. На його сайті є фото, відеозаписи, корисні матеріали. Він дає гарантії, що надає обслуговування, іноді — навіть безкоштовне.

НЕПЕРЕДБАЧЕНІ ВИТРАТИ

Нові ролетні вироби відрізняються стійкістю, міцністю до злому, опадів. Вони роками не виходять з ладу, особливо якщо придбати їх у прямого виробника. Він дорожить своєю репутацією, тому підбирає якісні деталі.

Але з б/у ролетами все інакше:

  • Невідомо з яких запчастин вони зібрані. Якщо вони були неякісними, то швидко поламаються. Їх заміна коштує дорого.
  • За красивим зовнішнім виглядом можуть ховатися різні проблеми. Наприклад, електродвигун або механізм підйому знаходиться у зношеному стані. Це призводить до нових суттєвих витрат.
  • Немає інформації і про те, як виконувався догляд за ролетами попередніми власниками. Якщо він був неправильне, то виріб також може вийти з ладу. Приміром, якщо поверхня чистили абразивними засобами, то на ній з часом з’являються мікротріщини і іржа.

Тому покупка б/у товару — не виправданий ризик.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *