Тих, хто вирішив придбати гаражні ролети в 2018 році, порадує великий вибір варіантів і типів конструкції. Якщо раніше тільки й знали, що про орних моделях, то зараз з’явилися компактні їх аналоги. Наприклад, повсюдно встановлюються секційні та ролетні ворота. Вони швидко відкриваються і навіть допоможуть заощадити площу. Який же варіант вибрати і чому — розповімо докладний далі.

Величезний вибір конструкцій

Для любителів класики оптимальним варіантом здадуться розпашні моделі. У них стулки відкриваються назовні, а вгорі і знизу вони не прилягають до отвору. Навіть якщо особливо щілин немає, то все одно всередину потрапить волога, пил і інші опади. Якщо потрібні в’їзні ворота, то розпашні підійдуть як не можна краще. Їх зараз і встановлюють при вході у двір. До речі, поруч зазвичай монтується хвіртка.
Щоб заощадити площу і свої гроші, багато хто в Україні вибирають ролетні та секційні моделі. Вони встановлюються прямо в отвір, щільно прилягають до нього і відкриваються вертикально, а не назовні. Зрозуміло, конструкція вважається більш зручною в користуванні, ніж орна. Є навіть моделі на автоматиці або дистанційному управлінні. Який варіант буде найкращим вибором детально розглянемо нижче. Всі вони мають свої переваги і недоліки.

Вибір між секційними і розпашними воротами

Розпашні ворота самі по собі є простими і відомими ще з радянських часів. Але вони мають ряд недоліків. Громіздкі, важкі, дорогі й не зручні в користуванні — головні їх мінуси. Якщо б не існувало інших типів конструкцій, то вони були б безумовними лідерами. Але на ринку з’явилися зовсім інші ворота секційні та ролетні. Вони чимось схожі між собою, хоча є й кардинальні відмінності. Наприклад, найбільший комфорт використання присутній саме у ролет.

Що ж таке секційні моделі? Вони являють собою з’єднані між собою сендвіч-панелі. Все полотно з них рухається вертикально вгору і піднімається догори стелі приміщення. Вгорі встановлюється спеціальна конструкція. На її установку йде час, тому монтаж секційних воріт є більш складним, ніж ролетних. Коштують вони дорожче. Але їх перевага — швидке відкриття і компактність. Монтаж можливий в будь-яке приміщення, навіть на будинок, тобто на перший поверх.

Ролетні конструкції — лідери серед воріт

Чому популярність ролет Alu-System зростає з дня на день? Відповідь проста: вони мають доступну ціну, надійні і прості в експлуатації.

Складається виріб з ламелей. Для їх виробництва використовують алюмінієвий профіль. За своїми якостями він є антивандальним і, до того ж, покривається антикорозійним покриттям. Після цього ролети не потребують фарбування або якомусь особливому догляді. Вони будуть кращим вибором для будь-якого приміщення: житлового або нежитлового.

Інші переваги:

  • Зламостійкі.
  • Виробу не страшні перепади температур, волога.
  • Крізь полотно всередину приміщення нічого не проникне: ні волога, ні пил, ні опади.

Ролети — це максимально проста конструкція, що працює на механіці або автоматиці. Полотно відкривається одним рухом, легким прокручуванням ручки або іншим нескладним дією. Точно також воно і закривається. Ламелі накручуються на вал і ховаються у верхньому коробі.

Виріб не займає зайвого місця і не вимагає і сантиметра площі для свого відкриття. Ще один плюс полягає в доступній вартості ролет. До того ж, їх монтаж найбільш швидкий, простий і проходить без зайвого пилу, шуму. Установка часто проводиться самостійно, за інструкцією виробника.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *