На двері точно так само встановлюються захисні ролети, як і на вікна або гараж. Вони монтуються в отвір будь-яких розмірів, а установка відбувається дуже швидко. Функція конструкції — протекторна і звукоізоляційна. Якщо купити ролетні ворота, вони обладнуються точно такою же хвірткою: окремо або вбудовано, вони наділені даними властивостями.

Компанії у своєму виробництві використовують різні технології, тому і варіантів пропонується дуже багато. Наприклад, є моделі різних кольорів і потрібних розмірів, з автоматикою або ручним механізмом підйому. Конструкції встановлюються на двері, так як забезпечують надійність, обережність від злому, вандалізму.

З чим пов’язана популярність використання ролет з дверима

На багатьох будівлях, наприклад, на складах, можна побачити не тільки ролетну продукцію, але і двері такої ж конструкції. Вони монтуються поруч і точно так само відкриваються, як і основні ворота:

  • Полотно згортається в рулон і рухається лише по вертикалі — верх або вниз. Зверху вона ховається в короб, який має вигляд декоративної накладки.
  • Розрізняють моделі з автоматичним або механічним приводом. Моделі з електроприводом відкриваються натисканням кнопки, що дуже зручно.

Навіщо ж потрібні хвіртки для виробів, наприклад автоматичних гаражних ролет? Не завжди зручно відкривати ворота, нехай навіть і ролетні, якщо потрібно просто зайти чи вийти з приміщення. Зазвичай через більший отвір проїжджає спецтехніка, машини, а через двері виходять люди.

Така конструкція використовується не тільки для будинку, але і на СТО, складах, у виробничих приміщеннях. Популярність обумовлена простотою використання і запобіжними характеристиками. Наприклад, вироби високої якості вважається антивандальними, стійким до різних зовнішніх факторів: від опадів до вандалізму.

Переваги ролетних систем з дверима

Дуже часто поряд з воротами встановлюються такі ж двері — відразу поруч, всередині або окремо стоячі. Вони можуть бути такої ж висоти, але на виробництві, якщо необхідно, можуть виготовити виріб і інших розмірів.

Таку послугу зазвичай пропонують тільки прямі виробники. Вони володіють наступними перевагами:

  • Функціональність. Не потрібно відкривати гаражні ворота, щоб зайти в приміщення.
  • Зламостійкі. Ролетні двері виробляють з алюмінієвого профілю. Його важко зігнути, пошкодити або зламати.
  • Висока надійність, стійкість до вітрових навантажень, впливу опадів та інших зовнішніх факторів. Крізь ролети не пройде сніг, дощ, волога або навіть пил.
  • Зручність в експлуатації. Щоб відкрити двері, потрібно натиснути на кнопку або скористатися пультом, або прокрутити ручку.
  • Є навіть двері з в’їзними воротами, які встановлюють у приватних дворах, на перших поверхах будинків, комерційних, виробничих будівлях.

Види конструкції

Зрозуміло, як і в звичайних ролети, так і в тих, що обладнані дверима, хвірткою, є свій механізм підйому. Він може бути ручним та автоматичним. Обидва варіанти відрізняються довговічністю і працюють в будь-яку погоду, навіть при низькій температурі. Відмінність полягає в тому, що з автоматикою і зовсім не потрібно докладати жодних зусиль. Ролети відпускаються і рухаються вгору одним натиском кнопки.

У моделях з ручним механізмом все ж потрібно прокрутити ручку, смикнути за полотно або зробити інший рух. Але це також відбувається з легкістю і за лічені секунди. Автоматика коштує на порядок дорожче, але і більш зручна у використанні. У споживачів попитом користуються обидва механізму підйому.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *