Як правильно вибрати ролетну продукцію


Якщо раніше єдиною системою охорони вікон були ґрати, то зараз існує безліч альтернатив. Більшість роблять свій вибір на користь рольставней — металевих жалюзі, які щільно закривають віконний проріз і компактно згортаються при відкритті. Підбираються вони досить просто, виходячи з розмірів вікна, а також механізму управління цією простою конструкцією. Вітчизняний виробник, компанія пропонує широкий асортимент продукції, виготовляючи ролети захисні класичної, європейською технологією.

Матеріали і колір

Так як віконні ролети складаються з металевих деталей і мають підйомний механізм, то важливо, щоб вся конструкція була не важкою. Це може забезпечити лише один міцний і водночас легкий матеріал — алюміній. Подивитися готові вироби наживо можна тут. На фото чітко видно, що конструкція в розкритому вигляді нагадує суцільне полотно без зазорів. Дійсно, коли алюмінієві ламелі розгортаються, то стають монолітними, міцними. Їх неможливо зрушити і непросто пошкодити.

Якщо необхідно отримати ще більш міцну конструкцію, то у виробництві використовується екструдований алюміній. Матеріал покривається зверху спеціальною фарбою, яка стійка до вологи, низьких температур, пошкоджень, подряпин і корозії.

Тому оптимальним варіантом будуть ролети з алюмінію, що володіє такими перевагами:

 • Висока міцність.
 • Невелика вага. Коли полотно є великим, то ламелі, наматывающиеся на верхній вал, повинні бути легкими.

Алюміній у такому випадку є ідеальним варіантом. Конструкція швидко згортається і розгортається без особливих зусиль людини.

 • Простота монтажу.
  КОЛІР ВИРОБУ, ЯК ПРАВИЛО, ПРОПОНУЄТЬСЯ САМИЙ РІЗНИЙ:
 • Світле: білий, слонова кістка.
 • Більш темний: червоне дерево, дуб, коричневий.
 • Сірий, зелений і т. д.

Відтінок полотна можна підібрати в тон фасаду або ж, навпаки, обіграти контраст. Наприклад, котедж зі світлою зовнішньою обробкою буде виглядати ще більш оригінально і сучасно з ролетними воротами коричневого кольору.

МЕХАНІЗМ ВІДКРИТТЯ ТА РОЗМІРИ

Отвори під ролети в гараж можуть бути самих різних розмірів: від стандартних до панорамних. У такому разі можна придбати готові ролети з відповідними параметрами або зробити індивідуальне замовлення. Конструкція повинна щільно закривати весь проріз без утворення бічних щілин. Тому важливо правильно виконати попередні виміри вікна. Зазвичай вироби продаються з зазначенням висоти, ширини, а також розмірів профілю.

Механізм відкриття може бути наступний:

 1. Автоматичний (електричний). Конструкція має власний електропривод, тобто автоматику і вимикач. Власнику необхідно просто натиснути на кнопку, щоб відкрити або закрити рольставні.
 2. Ручний (механічний). Управління відбувається вручну, тобто потрібно згортати і розгортати конструкцію. Насправді, зусиль додається досить мало.

Єдиною особливістю ручного механізму є те, що потрібно витратити трохи більше часу на відкриття і закриття. Тому обидва варіанти користуються практично однаковою популярністю у споживачів.

Параметри функціональності

Алюмінієві ролети є зручними у використанні, надійними і довговічними. Їх функціональність полягає в наступному:

 • Декоративна роль. Вироби виглядають привабливо, компактно і добре поєднуються з фасадом будівлі, екстер’єром.
 • Протекція від злому, хуліганських дій.
 • Теплоізоляція.
 • Захист від опадів, вітру, пилу.
 • Економія площі. Вироби не вимагають додаткового місця для відкривання, бо згортаються вертикально, вздовж направляючих.

Вироби слід підбирати за розмірами отвору. Довговічними є вироби з легкого і разом з тим міцного матеріалу — алюмінію. Широкий вибір кольорів дозволяє вибрати відтінок, ідеально вписується в екстер’єр.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *