На сьогоднішній день ролетні конструкції на гараж, вікна, двері, ворота виготовляються з двох видів профілю:

  • Пенозаполненный профіль;
  • Екструдований.

Особливості даного методу виготовлення ролет

Виготовлення виробів методом экструдии або екструзії відбувається в результаті продавлювання розплаву матеріалу через формуючий отвір в екструдері. Тобто з цілісного листа алюмінію видавлюють форму певного предмета, яка нам потрібна.

У нашому випадку це ламелі — вироби, які утворюють полотно ролети. В середині такий профіль порожній, без наповнення, але є алюмінієва перемичка, яка робить його більш жорстким і стійким до пошкоджень або злому. Їх ще називають антивандальними. Ось така нехитра процедура.

Топ 3 причини “за” покупку даного профілю

замовників не можуть чітко визначитися з профілем вироби. Деякі тільки чули про пенозаполненный. Насправді є ряд особливостей, коли потрібно встановити екструдовану конструкцію. Якщо ваша ситуація підпадає під один із критеріїв, зазначених нижче, ми настійно рекомендуємо вам задуматися про покупку экструдииції,

№3 Більш жорстка конструкція

Ось така банальна причина, але все ж це дуже важливо враховувати. Потрібно зрозуміти і прийняти той факт, що в нинішні час можна розкрити і зламати абсолютно будь-яку конструкцію. Питання тільки в часі. Ми вас ні в якому разі не лякаємо, але той, хто знає наслідки, може прийняти правильне рішення.

Так от, ролетні конструкції розкриваються досить довгий час, тому що тут нема за що можна вхопитися. Також, сама конструкція при зломі видає сильний звук, що не грає на руку зловмисника. Але ролети досить «легко» вибити! А зробити це з пенозаполненным профілем ще простіше. Але не з екструдією!

Пінозаповненний профіль згорнеться як книжка при ударі, а экструдия за рахунок наявності перемичок всередині буде тримати удар. Тому це є плюсом антивандальних ролет, але завжди і скрізь коректно ставити їх?

№2 Більш краща для в’їзних прорізів

Для гаража відмінно підійде і пінозаповненний профіль! Він відмінно працює, жодних нарікань немає, але потрібно враховувати той факт, огороджений ваш отвір парканом. Так, ми не рекомендуємо встановлювати пінозаповненний профіль для відкритих прорізів. Все з міркувань вашої безпеки. Якщо ж ваш гараж огороджений парканом і знаходиться у дворі сміливо ставте пінозаповненний, якщо дозволяє розмір отвору.

№1 Розмір отвору грає роль

Бувають часті випадки, що клієнт хоче максимально заощадити на виробі і замовляє прорахунок готового виробу з пінозаповненного профілю 55 або 77 мм. А ширину отвору вказує при цьому понад трьох метрів. Це в корені невірно.

Запам’ятайте: на прорізи понад трьох метрів завширшки не ставитися пінозаповненний профіль взагалі. Тільки экструдия.

Вся справа в тому, що з-за того, що отвір широкий і ролета може не стійко себе вести, її може водить взад-вперед, а як самий фатальний випадок її може видути з отвору, тому що вона має меншу вагу і твердість. Так що, якщо ви володар отвору понад трьох метрів дивіться в бік экструдии 77 мм.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *