Встановлюються ролетні конструкції на складські, житлові, виробничі приміщення. Вони навіть служать в якості в’їзних воріт у двір. Варіантів застосування — маса, так як всюди конструкція виконує свою протекторну функцію. Їх навіть можна побачити на балконах та вікнах квартир, розташованих на перших поверхах. Вони не просто замінили залізні грати, але і стали використовуватися в якості воріт.

Для ролет підходять різні варіанти приміщень

Практично всі комерційні будівлі мають захисні ролети, причому на всіх поверхах. Тепер їх усаливают і в приватних будинках, заміських котеджах, де потрібно дотримуватись заходів безпеки. Справа в тому, що ролети складно зламати, тому навряд чи кому-то вийде за лічені хвилини пробратися в приміщення через вікно. З цією ж метою використовують і для дверних прорізів.

Загалом, підходять практично всі види приміщень і будівель:

  • Гаражні та інші споруди.
  • Склади.
  • Виробничі будівлі.
  • Комерційна, торговельна нерухомість.
  • Житлові будинки.

Якщо звернути увагу на ворота з ролет, то вони використовуються при в’їзді у двір, на перших поверхах котеджів. Їх можна побачити при вході в торгові центри, магазини, салони, закладу. Вони стали частину. Сучасної архітектури міста і ідеально вписуються в неї. Конструкції не виділяються, а, навпаки, доповнюють фасад, роблять його більш сучасним. Вироби і виконують протекторну роль, і не пропускають всередину вологу, сніг, опади, пил.

Де застосовують ролети та їх функції

Природно, ролети для гаража застосовуються не тільки в цих однойменних будівлях, але і в зовсім інших:

  1. При вході в складські, виробничі приміщення. Ворота монтують навіть всередині і використовують для зонування площ.
  2. При в’їзді в приватний або загальний двір.
  3. В якості входу в комерційну будівлю, заклад.

Якщо отвір має розмір більше дверного, то ролети ідеально підходять для нього. Вони провадиться стандартних або індивідуальних розмірів. Монтаж відрізняється простотою, проходить швидко і без пилу. З цієї та інших причин конструкції встановлюються всюди: на будинок, що окремо стоять будівлі, всі види будівель.

Ролети не просто застерігають від злому, але і зручні у використанні: за секунди відкриваються і точно так само опускаються на отвір.

Полотно складається з міцних алюмінієвих ламелей, наматывающих на вал. У самому верху воно заходить в спеціальну накладку — короб, тому у відритому стані рулон не видно.

ПЕРЕВАГИ

Всі, хто користувався ролетними конструкціями, відзначають високий комфорт їх експлуатації. Наприклад, для відкриття потрібно просто натиснути на кнопку або скористатися дистанційним пультом. Такими є моделі з автоматикою. У тих, що працюють на ручному приводі, необхідно прокрутити ручку, смикнути за полотно або виконати іншу дію. Але це також дуже просто і не вимагає особливих зусиль. Прямий виробник пропонує зазвичай варіанти з усіма механізмами підйому: з ручним і автоматикою.

Головна функція ролет — протекторна. Крізь них у приміщення, двері, скло не потрапить бруд, фарба, сніг, дощ і т. д. Можна сміливо стверджувати, що конструкції є й антивандальними. До того ж, їх непросто зламати, а іноді — навіть неможливо.

Вони набагато краще захищають від проникнення, ніж ті ж решітки. Алюмінієве полотно не згинається, і його можна пошкодити тільки з електроінструментами. У зловмисників на цій піде багато часу. З цієї причини ролетна продукція використовуються скрізь: там, де потрібно дотримати всі заходи безпеки.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *