На сьогоднішній день, вартість конструкцій для збереження вашого отвору досить висока, тому що, багато продавців є дилерами, і насправді просто перепродують раніше куплену продукцію.

В цьому нічого поганого немає, це політика ведення бізнесу.

Вони можуть похвалитися наявністю різних виробників готових систем. Як правило ціни у них вказані в доларах, тому що їм так легко грати на різниці.

Деякі компанії мають іншу політику здійснення своєї діяльності. Вони закуповують якісний профіль, який перевірили на власному досвіді, комплектуючі та збирають вироби на власних виробничих потужностях.

Наша компанія відносить себе до другого варіанту гравців на ринку. І сьогодні, ми хочемо розповісти вам, як же можна купити захисні ролети за найкращою ціною. Це буде топ рад від наших фахівців. І чи варта гра свечь. Розглянемо конкретні приклади, коли можна ризикнути, а коли цього робити не варто.

#1. Вибір максимально економічного профілю

Перше і мабуть саме поширене судження, як можна знизити вартість ролетних конструкцій — це вибір найдешевшого профілю.

І тут мається на увазі його ширина і тип, у даному випадку пінозаповненний. Що ж, цей варіант має право на життя, але потрібно враховувати розміри отвору.

Якщо брати віконні варіанти, то профілю 39 мм вистачить з головою, це найдоступніший і часто встановлюється профіль для таких виробів.

Якщо ви хочете купити гаражні ролети — то найбільш демократичними за вартістю буде 55 мм піна. Саме цей профіль та його варіації є найбільш доступними на сьогоднішній день для гаража.

Але тут є один головний нюанс, про який ми побічно згадували вище. Це розмір отвору.

55 мм пінозаповненний профіль встановлюється на прорізи до трьох метрів в ширину. Причиною цього є те, що його просто може видути при сильній вітрової навантаженні. Чому так відбувається?

Відповідь проста: недостатня маса конструкції і міцність.

Якщо у вас отвір більше трьох метрів, вам підійде тільки екструдований профіль. Такий у нас є в наявності — шириною 77 мм.

#2 Установка ручного типу управління

При здійсненні замовлення, як правило 40% наших замовників запитують: «А навіщо мені автоматика? Мене влаштує і ручне управління.»

Що ж тут сказати — якщо ви вирішили, що вам так буде зручно, то вибір очевидний.

Ручне управління буде в самий раз.

Перевага у автоматики тільки одне — це зручно. Особливо автоматичні ролетні ворота — дуже часто саме для в’їзних прорізів замовляють конструкції з автоматикою.

Але як бути з екструдованим профілем? Він на порядок важче пінозаповненного. І тут ви зіткнетеся з незручностями, у вигляді підняття важкої конструкції. Враховуйте це в подальшій перспективі.

#3 Установка автоматики без аварійного підйому

Як правило всі наші вироби для гаража на автоматиці, ми продаємо з аварійним підйомом. Що б у разі відсутності електрики у власника була можливість самостійно підняти конструкцію і зайти/заїхати у двір.

Це насправді необхідна річ, якої багато хто намагаються знехтувати. Так, без цієї функції — вартість конструкції буде нижче, але ми не рекомендуємо здійснювати покупку без неї. Є тільки одна ситуація, коли можна обійтися без неї — це наявність власного генератора.

#4 Самостійно провести виміри і додаткові роботи з отвору

Ось цей пункт може, хоча і не суттєво, але на якусь тисячу і знизити кінцеву вартість виробу. У нас дуже багато людей є справжніми майстрами на всі руки і можуть самостійно зробити заміри і додаткові роботи з підготовки отвору. Також, наші фахівці вас завжди проконсультують в телефонному режимі.

#5 Самостійний монтаж конструкції

Спірний момент, але все ж, виходячи з пункту, який був згаданий вище, можна сказати, заощадити на монтажі цілком реально. Тим більше ми надаємо інструкції по установці наших конструкцій.Але ви завжди можете довіряти іншим фахівцям, які приїдуть до вас на об’єкт і встановлять вироби.

Це були найпоширеніші способи, як клієнти намагаються заощадити на кінцевій вартості готового виробу. Тут немає найвитонченіших спроб, які можуть траплятися на практиці. Це найчастіші. Метою даної статті є не показати, що варто завжди шукати найдешевше рішення. Ні. Ми хотіли донести, що завжди потрібно тверезо оцінювати всі можливості і недоліки, які можуть при цьому виникнути. Інший раз, краще заплатити трохи більше, ніж шкодувати потім. Адже ролети – конструкція не на один рік.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *