Споживачі часто порівнюють ролети на ворота з секційними воротами, адже вони візуально дуже схожі. Але, насправді, це зовсім різні конструкції. Вони мають свій механізм підйому і виготовлені з неоднакових матеріалів. Не можна сказати, що якась з них краще іншого, але відмінності все ж є і суттєві.

Розглянемо всі характеристики ролетної продукції і порівнюємо їх з секційними. Обидва варіанти підходять для приватного будинку, комерційної та іншої нерухомості. Залишається лише порівняти і зробити свій вибір.

Які ж існують відмінності

Конструкція ролет достатня проста, тому їх можна встановити навіть по інструкції. Але ця простота ніяк не позначається на характеристиках виробу, адже воно вважається навіть протизламним. Весь секрет криється у виборі матеріалу. Ролети виготовляють з надміцного алюмінієвого профілю.

Йому не страшні зломи, удари, згинання. Є навіть посилені профілю, які ще називають екструдованими. Вони складаються з металу і не заповнені піною всередині.

Конструкції працюють від електричного і механічного приводу. При натисканні кнопки або прокручування ручки полотно, як рулон, намотується на великий вал. Воно доходить до верху і там ховається в короб.

Ось і все: простіше простого, а саме відкриття-закриття займає декілька секунд. Виріб виготовляють за індивідуальними розмірами замовника, або ж є в наявності за стандартними параметрами. Вони встановлюються на приватні будинки, заклади, комерційну, виробничу нерухомість і не тільки.

Відмінності і характеристики секційних воріт

По суті, секційні ворота візуально не відрізняються від ролетних. На фото видно таке ж суцільне полотно. Але якщо придивитися, то стає зрозуміло: воно складається не з металевих ламелей, а секцій. При чому вони не такі, як в ролетах, а більш товсті. Звідси відразу може послідувати висновок, що вони більш міцні, але це — міф. Насправді, в ролетної конструкції полотно більш тонка, але і більш міцне через алюмінієвого профілю.

У секційних воротах все інакше:

  • Кожна секція — це сендвіч-панель. Її товщини варіює від 40 до 45 мм.
  • Зверху панель покрита фарбувальним складом (теж антикорозійним). Також можливий вибір кольору і малюнка (тиснення).
  • В якості матеріалу використовується оцинкована стрічка і наповнювач—поліуретан. Він знаходиться на лицьовій стороні. Тому він і має різний вигляд тиснення: під дерево, метал та інші матеріали.
  • Секції не намотуються на вал, як в ролетах. Вони рухаються вгору по напрямних, заїжджають через отвір всередину приміщення і повністю виявляються всередині вгорі. Полотно при відкритті заїжджає на стелю спеціальне кріплення. При закритті воно точно так само спускається. Використовуються секційні ворота і в гаражах, на складах, в приватних будинках та інших будівлях.

Ролетні або секційні ворота — що вибрати і в якому випадку

Якщо провести порівняння з секційними воротами, то ролети анітрохи їм не поступаються. Вони досить компактні, а для їх відкриття не потрібно монтувати ніякої механізм на стелі приміщення.

Полотно швидко згортається і ховається в компактному коробі. Їх переваги полягають у високій міцності, зламостійкості і доступною ціною. Не варто забувати про простому монтажі і не великій вазі вироби.

Секційні ворота також вважаються міцними, але більш дорогими. До того ж, їх установка займе більше часу, зусиль. Але зате у споживача є можливість вибрати колір і тиснення. Все ж споживачі більше схиляються до ролет, але і секційні моделі користуються попитом.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *