Тепер ролети віконні можна побачити не тільки в приватних будинках, комерційних будівлях, але і в квартирах. Вони допомагають зберегти своє житло від злому, сторонніх очей та інших факторів. Їх встановлюють не тільки на перших поверхах, але й навіть на самих верхніх. Чому? Справа в тому, що у віконні прорізи, завдяки ролетам, не проникає пил, волога, опади. Вся конструкція дуже швидко монтується. Якщо робити це по інструкції, то установку можна провести і самостійно.

З чим пов’язана популярність виробів

Найбільша кількість ролет в багатоквартирних будинках встановлюються саме на перших поверхах квартир.

Вибір власників тут зрозумілий. Потрібно захистити своє житло від:

  • Злому. Ролетні конструкції дуже міцні, виконані з металу. Вони щільно кріпляться до отвору, тому відсутні будь-які щілини або порожнини.
  • Профіль, полотно і будь-які інші деталі практично неможливо швидко зламати або пошкодити.
  • Від сторонніх очей. Особливо це актуально для квартир на перших поверхах, які знаходяться в червоній лінії. Досить опустити полотно ролет вниз, щоб повністю закрити вікно.
  • Від актів вандалізму. Вночі навіть житло на першому поверсі можуть облити фарбою або брудом, особливо від цього страждають» скла, балкони. Але якщо опустити залізне полотно вниз, то можна вберегти майно від вандалізму.

Виробляють навіть ролети для гаража вашої квартири потрібних розмірів. Машина та інше майно буде в безпеці від опадів, проникнення зловмисників чи актів вандалізму. Отвір швидко закривається ролетним полотном, а для відкриття зовсім не вимагається додаткова площа. Та й миється поверхню дуже легко, без використання спеціальних засобів.

Види ролет, пропонованих власникам квартир

Якщо звернути увагу на захисні ролети Alu-System — прямого виробника, то для квартир пропонується відразу кілька варіантів:

  • З посиленим профілем — екструдовані моделі. Для них характерна підвищена міцність і вітрова стійкість. Профіль виготовляється тільки з суцільного металу. Вартість виробів трохи вище, ніж у пенозаполненных моделей.
  • З пенозаполненным профілем — стандартні ролети. Мають доступну вартість, володіють стійкістю до злому. Всередині профіль заповнений піною, але це не заважає йому бути міцним і стійким до згинання. Для балкона, гаража або вікон.

На фото виробника видно, що конструкції бувають різних кольорів і розмірів. Споживачеві надається можливість вибору відтінків, товщини профілю та розмірів виробу. Конструкції встановлюють і квартирах, і на вікнах, і навіть на балконах.

Візуально вони вписуються в будь-який екстер’єр і архітектуру будівлі. Тому не варто переживати, як виріб буде гармоніювати із зовнішнім виглядом будинку.

.

Проста установка і експлуатація

Якщо подивитися відео з ролетами в квартирах, то стає зрозуміло: вони дуже зручні у використанні.

Полотно піднімається і опускається за секунди, а власнику для цього треба тільки виконати елементарне дію. Наприклад, є моделі з автоматичним приводом, коли потрібно натиснути на кнопку. У варіантах з ручним механізмом слід прокрутити ручку або смикнути за стрічку, шнур, саме полотно.

Як же проводиться монтаж в отвір вікна квартири? Він проходить дуже швидко, без пилу і шуму. Установка можлива в отвір будь-яких розмірів: зовні і всередині. З цим завданням може впоратися кожен, навіть не залучаючи допомога фахівців. Моделі з електроприводом працюють від струму, тому знадобиться підведення дроти. Якщо ж електроенергія виключається, то виріб все одно деякий час буде працювати без неї.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *