Для чого ми використовуємо решітки

Всім нам добре знайомі старі, добрі решітки на вікнах, а якщо і не знайомі хоча б раз в житті ми їх бачили.

У бабусі в селі, друга, що живе на першому поверсі будинку або просто випадково натикалися поглядом.

Дану конструкцію використовували завжди з однією метою – що б злодій не проник у будинок.

Але чи все так добре як здається? Не зовсім. Перше що варто пам’ятати, так це те що грати, зроблені з металу. І хоча це здається перевагою подумайте, скільки догляду вони вимагають. Адже метал з часом іржавіє, так що якщо регулярно не фарбувати їх та не стежити то боюся вид іржавого шматка металу на ваших вікнах забезпечений.

А що на рахунок безпеки?

Можливо, років 10 тому, це і вважалося дійсно надійною охоронною системою.

Але зараз, коли з’явився великий асортимент техніки працює на акумуляторах це вже не здається таким надійним чи не правда. Ну і на довершення до всього задумайтеся, чи багато решіток ви бачили таких, що б вони виглядали дійсно красиво і привабливо, а не привертали увагу просто своїм масивним видом закриває все вікно?

Що ж, ми з вами розібралися, що решітки не сама надійна і естетична протекція вашого будинку, але що тоді вибрати? І тут думаю прийшов час познайомитися з таким видом захисних конструкцій як захисні ролети.

Як правильно підібрати ролету і на що варто звернути увагу

Для початку давайте розберемося, що це взагалі таке. Ролети – набір ламелей збираються в рулон, які рухаються по двох напрямних.

Профіль для ламелей виготовляють з алюмінію двома способами:

 • Пінозаповнений профіль
 • Екструдований.

У першому випадки всередині профілю перебувати поліуретанова піна, товщина такого профілю:

 • 39 мм;
 • 45 мм;
 • 55 мм.

Другий спосіб ще називають «антивандальним», виготовляють методом экструдии. А саме шляхом продавлювання ламелі в спеціальній формі цільно-литого листа алюмінію, товщина такого профілю:

  • 55 мм;
  • 77 мм.

  Детальніше про них і не тільки ви можете прочитати у розділі статті.

  Окей, ми вже дізналися що це таке та в чому фішка?

  1. Перше – так як виготовляють такі конструкції з алюмінію. Це міцна і досить легка конструкція, але решітки теж міцні скажіть ви. Так, але сам по собі алюміній — метал, який мало піддається корозії, що вже суттєво краще порівняно з гратами. Плюс до всього, у процесі виготовлення профіль проходить спеціальну обробку, завдяки якій він вимагає не так багато догляду і прослужить довше.
  2. Другою перевагою буде те, що ролети мають широку гаму колірних рішень, які підходять кожному, а завдяки автоматичному управлінню ще і позбавлять вас від потреби кожного разу їх самостійно відкривати і закривати. Є так само і ручне управління, так що автоматика може бути встановлена лише за вашим бажанням.
  3. Третє – надійність не тільки від злому, але і природних явищ. Адже вони здатні зберегти ваші вікна від випадкового попадання гілки під час урагану, що не може не радувати. При виборі на користь ролетних конструкцій варто в першу чергу звернути увагу на отвір де ви збираєтеся їх встановлювати. А як правильно це зробити ви можете детальніше ознайомитися тут, або зв’язатися з нашими консультантами які допоможуть не тільки при правильно вимірі але і нададуть консультації п установці ну а ми продовжуємо.

  Конструкція не тільки для вікон

  Звичайно у більшості ролети асоціюються як девайси для вікон, але чи все так насправді? Однозначно ні.

  Зараз вироби набули дуже широкого застосування завдяки своїм типами профілів і системам управління, як в домашньому використанні: протекція на вікнах, ролетні ворота, ролети на гараж. Так і в комерційному напрямку, для захисту вітрин магазину, або вікон вашого офісу. Або ви можете поставити таку конструкцію на складі або вашій майстерні наприклад.На сайті Alu-System ви зможете знайти як фото готових робіт компанії, так і відео.

  Так що ж ми все таки отримуємо якщо ви встановили собі такі вироби:

    • Надійна безпеку отвору від злому і погодних умов;
    • Відмінний естетичний вигляд завдяки широкому спектру колірних рішень;
    • Зручність у використанні завдяки різним типам управління;
    • Широкий вибір застосування.

  Наша компанія вже давно на ринку і заслужила довіру своїх клієнтів завдяки надійності своїх конструкцій та якістю виконання, що підтверджується позитивними відгуками.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *