Стримана, вигадлива, креативна, класична — такий може бути архітектура сучасних будівель: житлових, комерційних. І на всіх них можна побачити всім знайомі ролети для вікон різних кольорів. Як же вони поєднуються з фасадом чи дизайн приміщень? Виявляється, виходить дуже вдалий симбіоз, так як ролети ніби вписуються в інтер’єр і екстер’єр будинків.

Більше того, вони доповнюють і завершують всю картину, немов оновлюють будівлю. А у відкритому вигляді їх і зовсім не видно, так як все полотно ховається за мініатюрним коробом вгорі конструкції. Навіть на відео помітно, що виріб не вибивається із загальної картини, практично непомітно відкрито стані.

Яка актуальність ролет в дизайні сучасних будинків

Дуже складно повірити, але нові будівлі вже будують з задумкою, що на вікнах, балконах і навіть поруч розташованих гаражах будуть встановлені ролети.

У фотогалереї виробника видно, що вони використовуються всюди, але найбільше — в сучасних будинках. Мова йде про:

  • Про комерційних будівлях. Вже не залишилося магазинів, торгових центрів, офісів, інших нежитлових об’єктів, де б не були встановлені ролети на вікна та двері. Персонал їх швидко відкриває і закриває, коли це потрібно.
  • Про виробничої нерухомості. Склади, цехи, виробництва — тут не обійтися без ролетних конструкцій. Вони служать і входом, і перегородкою між різними приміщеннями. Це ідеальне рішення для зонування площ.
  • Про житлових будинках, квартирах.
  • Про різних будівлях, наприклад, про гаражах.

  Якщо, наприклад, потрібна надійна захист від злому для Вашого будинку або іншого приміщення, то без ролетних конструкцій тут не обійтися. Тільки вони не піддаються злому так, як звичайні ворота, не пропускають вологу, бруд, пил і опади. Та й швидко демонтувати, пошкодити виріб практично неможливо. Що ж стосується монтажу конструкції, то його виробляють навіть самостійно — це настільки просто.

  Які типи ролет підходять для різних будівель

  Якщо звернути увагу на захисні ролети нашої компанії, то стає зрозуміло, що вона бувають різних типів. Багато чого залежить від типу профілю виробу. Споживач може вибирати його товщину і вигляд:

  • Якщо він був проведений за методом экструдии, то він трохи потовщений і складається лише з одного металу.
  • Звичайний профіль всередині порожнистий, тому ця порожнеча заповнюється спеціальною піною. Але від цього міцність не страждає, він також є антивандальним.

  Для сучасних або раніше зведених будинків вибирають конструкції з ручним приводом або автоматикою. Перші треба самостійно відкривати, але для цього досить смикнути за шнур, полотно або прокрутити ручку.

  Моделі з автоматичним приводом не вимагає особливих зусиль — необхідно натиснути на кнопку або скористатися д/у пультом. В обох випадках монтаж можна виконати і самому, використовуючи інструкцію виробника.

  Чем обусловлена популярность

  Всюди встановлюються ролети для воріт, вікон або інших прорізів. Це — не данина моді, а запобіжні заходи. Кожен хоче вберегти своє майно від вандалізму, злому, забруднень, опадів і т. д. Саме ролетні конструкції можуть це забезпечити. Але якщо перейти до фотогалереї, то можна побачити, що всі сучасні будинки обладнуються цими виробами. Якщо подумати, то в цьому є сенс, адже монтувати на вікна старомодні решітки вже ніхто не буде.

  Справа в тому, що конструкції підбираються точних розмірів, потрібного кольору, тому зможуть вписатися в будь-який екстер’єр. Вони прилягають до отвору, тому у відкритому вигляді зовсім не видно. Та й при відкритті не потрібно ніякої навколишнього площі. Споживачі також вже не уявляють будинку і комерційні, виробничі будівлі без ролет на вікнах. Вони стали частиною архітектури сучасного міста.


  0 коментарів

  Залишити відповідь

  Заповнювач аватара

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *