На сьогоднішній день існує величезна кількість конструкційних елементів для захисних ролет.

Найпопулярнішими варіантами є:

  • Ролети на замку;
  • Ролети з зовнішнім управлінням;
  • Ролети на ключі;
  • Ролети з ригельним замком;
  • Ролети з керуванням пружина замок і т. д.

Все перераховане вище – це види управління ролет, де механізмом закриття служить двосторонній замок ригеля з ключем в нижній планці (кінцевому профілі), а механізмом підйому полотна- інерційна пружина, яка знаходиться всередині валу.

Полотно опускається і піднімається рукою за стопора (ручки) на планці, пружина знаходиться в напруженому стані, що створює постійну силу інерції на вал проти годинникової стрілки.

Вантажопідйомність такого виробу може досягати 75 кг.

Застосовуються ролети з замком на дверях, вікна, кіоски, магазини, балкони вітражі, гаражі, ринкові бокси, в’їзди, альтанки, торговельні павільйони, меблеві шафи, санвузли, автомобілі і т. Д.

Основні переваги: ​​простота експлуатації і обслуговування, універсальність застосування, управління не вимагає наскрізних отворів в стіні або вікні, як при управлінні на касеті.

Розрахувати вартість виробу ви зможете у нашого менеджера. Замовити завмер або виріб можливо через просту форму замовлення. У нас на сайті є інструкції по виміру та монтажу ролетних систем на замку. Якщо у клієнта виникають питання, наші фахівці готові детально провести телефонну консультацію в будь-який час.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *