У чому різниця між ролетними виробами та віконними гратами

У приватних будинках, квартирах на перших поверхах будівель — скрізь можна побачити віконні ролети, нагадують жалюзі.

Звичайні залізні решітки стали пережитком минулого і використовуються дуже рідко.

Так і з сучасними фасадами будинків вони практично не поєднуються. Стоять ковані вироби для вікон досить дорого, але не завжди можуть захистити скло і отвір від пошкоджень, злому.

Саме тому актуальність віконних ролет з кожним днем тільки збільшується. Вони підвищують і безпеку приміщення, так як вироби дуже складно швидко розпиляти, або зламати.

Всі переваги ролетних виробів в порівнянні з гратами

Звичайна залізна решітка — це кований виріб, що випирають на кілька сантиметрів, а то й більше, назовні. Це — недолік для тих, кому важливо максимально заощадити площу. Конструкція досить громіздка, важка, але навряд чи збереже в цілісності віконний проріз від злому. Прути легко розпиляти й без електроінструментів. Не можна сказати, що решітка забезпечує повну безпеку від проникнення.

Що стосується віконний жалюзей, то вони мають такі переваги та особливості:

  • Займають мінімум площі, так як щільно прилягають до отвору і практично не виходять назовні. Полотно опускається суворо вертикально.
  • Алюмінієві ламелі та інші металеві деталі складно розпиляти, зламати. Для цього підходить тільки гучна циркулярна пила, але на злом піде багато часу.
  • Всі конструкції на вікна мають невелику вагу, хоч і володіють більшою стійкістю до злому, ніж грати. Справа в тому, що всі вироби виробляють з легкого, але дуже міцного алюмінію.
  • Головна перевага ролети — це їх висока стійкість до злому. Вони зовсім не вимагають місця перед вікном для відкриття або монтажу.

Відмінності віконних ролет від решіток

Всі віконні решітки легко розпиляти, хоча злодієві достатньо розігнути прути для проникнення в приміщення. Їх головний недолік — це сама гратчаста конструкція.

Через її просвіти можна облити вікно фарбою, глиною чи взагалі розбити його. Від актів вандалізму воно ніяк не буде попереджено.

Те ж стосується і опадів: вони будуть проникати у віконний отвір.

Але конструкції, які ми виробляємо мають вагомі відмінності:

  • Мають суцільне полотно, яке повністю закриває віконний отвір. Профіль і короб щільно прилягає до стін та відкосів, не пропускаючи навіть пилу.
  • Їх актуальність не зменшується, так як монтувати конструкцію можна не тільки у віконний отвір приватного будинку, але і квартир, офісів, закладів, торгових центрів і т. д.
  • Установка відбувається швидко і без зайвого пилу.
  • За лічені секунди полотно опускається вниз і чи ж накручується на вал і доходить до самого верху. Далі рулон з ламелей ховається за декоративно накладкою.

Такі міцні і практичні конструкції пропонує компанія Alu-system — прямий виробник ролет.

Конструкція і механізм підйому

З гратами все гранично просто: вони встановлюються раз і назавжди і їх неможливо згорнути вгору.

Але з ролетами все інакше: полотно з алюмінієвих ламелей поступово намотуються на вал і ховається за верхній накладкою. Видно тільки декоративна накладка, але вона кріпиться над вікном і має невеликі розміри.

В такому стані отвір вікна повністю відкритий. З гратами так робити не можна.

Якщо робити вибір між гратами і ролетами на вікна, то він очевидний: останні більш практичні і компактні.

Компанія Alu-system — виробляє і пропонує моделі з автоматичним і ручним механізмом підйому. Зробити вибір між ними не так просто, так як обидва вони обидва зручні у використанні.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *