Шнури, ручки, кнопки, пульти — чим тільки не відкривається ролетна продукція. Одні механізми здаються вкрай зручними, інші — складними і непрактичними. З цієї причини з’явився новий вид конструкції, — ролети на інерційної касеті. З її допомогою полотно відкривається за секунди, що можна побачити в будь фотогалереї на сайті виробників. Але головна перевага полягає в тій легкості, з якою полотно піднімається. Не потрібно прикладати зусиль, слід просто смикнути за шнур касети.

Такими є й ролети нашої компанії з новим інерційним механізмом. Він відрізняється від інших моделей, тому розглянемо його детальніше особливості.

Інерційні рольставні на касеті: принцип роботи

Найбільше застосування інерційні касети отримали у віконних ролети. Але їх встановлюють і на балкон, вхідні двері і т. д. Справа в тому, що ролети для вікон з інерційним механізмом дуже зручні у використанні. Досить потягнути за шнур всередині приміщення і відкрити полотно. Точно так же воно і закривається. Принцип роботи механізму наступний:

  • Управління є внутрішнім, тобто не потрібно виходити на вулицю і там закривати конструкцію. Касета встановлена всередині з одного боку полотна, зазвичай з правого.
  • Шнур слід злегка потягнути. Для відкриття — зверху, для закриття — знизу. Касета має фіксатор, тому спочатку шнур трохи відтягаємо. Насправді, все це займає кілька секунд.
  • Шнур під дією інерції намотується на шкіфом або, навпаки, розмотується з нього. За рахунок цього полотно опускається вниз або ж швидко піднімається.

При перегляді відео стає ясно, що механізм візуально дуже простий і зручний. Здається, що він набагато простіше того, коли використовується ручка, стрічка, шнур або пульт. Все зводиться до того, що всередині приміщення потрібно потягнути шнур вгору або вниз. Сама касета являє самої невеликий тонкий блок. Він прикріплений до шнура, який і потрібно тягнути для відкриття.

Де використовуються

Для віконних ролет з інерційним механізмом використовується металевий алюмінієвий профіль різної товщини, але звичайної найменшою. Він все одно буде стійким до злому і різних погодних умов. Касета зі шнуром знаходиться всередині приміщення, а не з боку вулиці. Це зручно для споживача, адже для відкриття і закриття не потрібно нікуди виходити.

З-за простоти механізму рольставні на касеті отримали велике поширення. Вони встановлюються всюди:

У квартирах: на вікнах, балконах.

  • В приватних будинках, дачах.
  • Часто кіоски, магазини, різні заклади обладнуються інерційними ролетами.
  • На вітринах — для їх безпеки.
  • На дверях і т. д.

У житлової та комерційної нерухомості такі вироби будуть виглядати однаково гармонійно. Їх монтаж проводиться навіть усередині будівель — торгових, офісних центрах.

<h2Довговічні чи інерційні ролети

Іноді здається, що шнур або касета може вийти з ладу. Але, насправді, тільки візуально механізм простий і крихкий на вигляд. Він такий ж міцний і довговічний, як і ручки, стрічки, автоматика.

,p>Шнур складно розірвати, вирвати з конструкції. Прямий виробник встановлює касети високої якості. Він зазвичай співпрацює з кращими постачальниками комплектуючих і не економити на важливих деталях.

Тому не варто боятися нових механізмів у ролетних конструкціях. Вони є більш ефективними і зручними для споживача. Так і високу практичність інерційних механізмів вже відзначили багато споживачі. Для вікон, балконів та дверей це є найбільш оптимальним варіантом.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *