намагаються вибрати для ролет алюмінієвий профіль товщі — на 55 мм. Вважається, що він буде більш міцним, стійким і навіть не деформується при зломі, ударах. Інші роблять вибір на користь більш тонкого профілю — на 39 мм.

Коштує він набагато менший, теж вважається стійким до зашкождень, хоч і менш товстим. Який же варіант вибрати? Виявляється, для кожного виду ролет підходить свій тип, і необов’язково він повинен бути потовщеним або, навпаки, тонким. Прямий виробник знає всі секрети того, який профіль ролетних конструкцій вибрати, і ділиться своїми рекомендаціями нижче.

У чому полягає актуальність пінозаповненного профілю 55 мм

Будь-який споживач завжди асоціює більш потовщену деталь з високою якістю і міцністю. У середині будь пінозаповненний профіль, навіть 55 мм, заповнений піною. Він не пропускає всередину холод, так і робить конструкцію більш легкою. При підйомі полотно швидко накручується, і не потрібно прикладати для цього багато сил. Але якщо вибрати ролетні ворота 55 мм, то вони будуть мати більшу вагу і міцність матеріалу. З цієї причини конструкція має ряд переваг:

  • Більш стійка до сильних вітрів. Вага виробу великий, тому воно ніяк не пошкодиться і не деформується від поривів вітру.
  • Володіє підвищеною міцністю.
  • Більш стійкий до злому.

Пінозаповненний профіль на 55 мм дозволяє досягти кращих характеристик міцності. З цієї причини вони більш актуальні для воріт. Саме до них пред’являються підвищені заходи безпеки. Такі конструкції монтуються на гаражі, споруди, будинку, при в’їзді в двір, в різній нежитлової нерухомості. Але є один великий недолік — висока вартість.

Де використовується профіль на 39 мм

Профіль на 39 мм можна назвати тонким та бюджетним. Алюмінієвий профіль все одно вважається протизламним. Єдина відмінність — менша вага і низька вартість. З цієї причини споживачі обирають захисні ролети 39 мм, адже підсумкова ціна більш доступна. Не можна сказати, що вони тим самим економлять на якості. Насправді, ширина 39 мм забезпечують непогану міцність і стійкість до пошкоджень, ударів, злому.

Профіль застосовується всюди, але особливо актуальне для монтажу на вікна будь-яких розмірів. Протизламні ролети 39 мм встановлюються:

  • На вікнах житлових приватних будинків, квартир.
  • У комерційних і офісних будівлях.
  • На складської, виробничої та іншої нерухомості.

Ця товщина підійде і для інших прорізів, якщо до них не пред’являються підвищені заходи безпеки. Виріб все одно буде вкрай важко зламати або хоча б деформувати. Але якщо важлива стійкість до вітрів, підвищена міцність, то, звичайно ж, краще вибрати варіант товстіший.

Різниця між ролетами на 39 і 55 мм

Найбільша відмінність пінозаповненного профілю 55 мм від 39 мм, полягає в його вартості та підвищеної стійкості до погодних умов, злому. Він ідеально підходить для ролет гаражних і інших більш широких отворів. Але із-за високої вартості їх рідко вибирають для вікон, балконів. Для них актуальний варіант 39 мм, що має більш низьку вартість. Більшість віконних та інших ролет виробляються саме такого профілю.

Звичайно ж, компанія-виробник порекомендує найоптимальніший для клієнта варіант. Фахівці розкажуть, де доречно вибирати деталь більшої товщини, а де — меншою. Слід поцікавитися про характеристики, підсумкової вартості конструкції. Прямий виробник завжди призводить ці дані і пропонує кілька варіантів. Звичайно ж, остаточний вибір завжди залежить від споживача.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *