Якщо вже купувати якісні ролети, то це однозначно має бути продукція від виробника, а не посередника. Завдяки цьому можна заощадити на покупці і вибрати виріб з великого асортименту. Про сервіс, консультаційної підтримки і якості комплектуючих взагалі не варто говорити. У прямого виробника все це знаходиться на високому рівні, адже він дорожить своєю репутацією і клієнтами.

Алю-Систем має власне виробництво всіх видів ролет

Здавалося б, яка різниця споживача — є у компанії своє виробництво чи ні? Виявляється, воно грає величезну роль. Компанія роками відточує власну технологію, не відхиляється від стандартів виробництва. Присутній постійний контроль якості. До того ж, споживач отримує те, що він замовляв, для нього це буде найкращим вибором.

Якщо ж купувати ролети у посередника, то останній може пропонувати моделі від різних фірм неоднакового якості. Споживачеві визначити це «на око» вкрай складно. Різниця тільки відчується по мірі експлуатації. Що ж стосується Alu-System, то вона застосовує точну європейську технологію. У компанії є свої постійні постачальники комплектуючих. Тому проблем з термінами виготовлення або якістю деталей не виникає. Тут можна вибрати ролетні ворота всіх видів, в тому числі на автоматиці або з ручним механізмом підйому полотна.

Асортимент воріт від Алю-Систем

Найбільша кількість воріт компанії є ролетними. Та це й не дивно, адже вони користуються найбільшим попитом. Їх встановлюють на комерційних та житлових приміщеннях.

Навіть біля в’їзду у двір можна побачити саме ролетні ворота. Їх особливості:

  • Компактність. Конструкція монтується в будь-який отвір. Вгорі встановлюється короб, в який ховається згортається рулон з алюмінієвих ламелей. Полотно при відкритті рухається вгору, а не відкривається назовні. Тому місце для відкриття зовсім не потрібно, так як стулки відсутні.
  • Захист від злому, пошкоджень і вандалізму. Полотно конструкції легке алюмінієве, але протизламне. Його складно проломити, пошкодити або деформувати. Тому ролети вважаються ще й антивандальними.
  • Крізь такі ворота не проникають опади, пил, бруд і т. д. Конструкція щільно прилягає до отвору — так, що не залишається жодних щілин.

Ролети — максимально проста конструкція, якою зможе користуватися навіть дитина. В автоматиці і зовсім є кнопка або пульт, яка і запускає відкриття, закриття полотна. У моделях з ручним механізмом потрібно смикнути за шнур, прокрутити ручку або виконати іншу нескладну дію.

Де використовуються дані конструкції

Алю-Систем пропонує рішення для будь-яких видів приміщень. Наприклад, є в’їзні ворота з ролетної конструкцією. Поруч з ними можна встановити таку ж хвіртку.

Очевидна перевага — не треба розчищати взимку місце в’їзду від снігу або льоду. Полотно точно так само відкриваються вертикально вгору. Виріб часто монтують на будинок, точніше на першому поверсі котеджу. Там зазвичай обладнують підсобне або гаражне приміщення.

Такі ворота часто можна побачити при вході в супермаркет, торговий, офісний центр, заклад. Вони монтуються на складах, виробництвах: як всередині, так і зовні.

Способів застосування — маса. Споживачів приваблює комфорт використання, доступна ціна і компактність конструкції. До речі, часто установка проводиться самостійно. Її можна провести навіть за інструкцією виробника Алю-Систем.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *