Серед можливих варіантів обробки технологічного стику настінного та покриття для підлоги окремої уваги заслуговує плінтус прихованого монтажу під фарбування та інші його модифікації, які можна замовити в мережі Інтернет.

Загальні відомості про прихований плінтус

Це порівняно новий оздоблювальний матеріал і багато професіоналів тільки починають відкривати його для себе, знайомитися з його технічними можливостями. Чи є сенс вибирати даний тип покриття для підлоги замість класичних накладних моделей з пластику або дерева?

Готовий виріб є своєрідним конструктором з алюмінієвих профільних елементів, сполучної фурнітури та декоративних вставок. На відміну від базового елемента, вставки виготовляються з різних матеріалів:

 • МДФ;
 • Алюміній;
 • Пластмаси;
 • Дерево натуральне.

На поверхні вставки може бути нанесене декоративне покриття, але цілком можливо придбати модель для монтажу без покриття і декорувати його на свій розсуд відповідно до проекту ремонту.

Основні переваги прихованого плінтуса

Будь-який елемент оздоблення несе і функціональне навантаження. Плінтус – не виняток, він призначений для захисту стиків, які так чи інакше більш вразливі порівняно із суцільними поверхнями. Тож у чому ж приховані моделі перевершують накладну класику?

 1. Плінтус прихованого монтажу підвищує корисну площу приміщення. Так, це лічені сантиметри, але саме ті, яких часто не вистачає для ідеальної розстановки меблів. До ідеально рівної стіни можна підставити шафу, диван або тумбочку.
 2. За рахунок примикання меблів до стіни та відсутності виступаючих елементів помітно спрощується прибирання. У приміщенні буде значно менше місць-пилозбірників та притулків для павуків.
 3. Цей плінтус ідеально стикується з дверима будь-якої конструкції.
 4. Металеві вироби не схильні до деформацій через перепади вологості та температури. Відповідно, вони придатні для встановлення у приміщеннях з будь-яким мікрокліматом і навіть зовні, наприклад, на відкритій терасі.
 5. Відсутність виступаючих елементів продовжує термін служби виробу. Він менше схильний до випадкових пошкоджень в процесі експлуатації. Це особливо важливо для приміщень із високою прохідністю.
 6. Металевий профіль не пошкоджується шкідниками, не горить і не підтримує горіння, не виділяє ніяких токсичних речовин, що погано пахнуть.
 7. За рахунок властивостей матеріалу та особливостей конструкції приховані моделі довше служать у порівнянні з класичними накладними.

Можливості декору з використанням прихованого плінтуса

Технічні переваги доповнюються ще декоративними властивостями. Зрозуміло, різними, але лише прихований плінтус під фарбування допоможе створити ілюзію суцільної поверхні.

Декоративна вставка не обов’язково має точно співпадати по ширині з каналом базового елемента. Дуже ефектно виглядає тінь шву, що утворУ цій статті розповімо про основні переваги та вигоди придбання прихованого плінтуса над накладними модифікаціями.юється за наявності невеликого зазору між базовим елементом та декоративною вставкою.

Ще один дуже ефектний спосіб обробки із застосуванням прихованого плінтуса – «парячі стіни». Для цього використовується спеціальна модифікація базового профілю з каналом для монтажу ЛЕД-стрічки. Підсвічування знизу створює фантастичну ілюзію відсутності опори, яку часто використовують у сучасних інтер’єрних стилях. Таке підсвічування може бути і більш функціональним, виконуючи роль нічника.

Заради справедливості варто зауважити, що встановлення прихованої моделі – процедура досить складна з безліччю нюансів. Її краще спочатку довіряти професіоналам. Перш ніж замовити плінтус прихованого монтажу під фарбування, врахуйте, що в деяких типах будівель старого житлового фонду встановлювати його ще складніше або зовсім технічно неможливо.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *