Переваги і особливості конструкції

Основне полотно ролетів на гараж або для інших будівель складається з безлічі ламелей певної ширини і товщини. Детальніше конструкції можна розглянути на нашому сайті. Вони виготовляються з алюмінію — міцного, але разом з тим легкого матеріалу.

Ламелі у відкритому стані являють собою рівну натягнуте полотно, але при згортанні приводяться в рух завдяки шарнірному і рухомому з’єднанню між собою.

Тому з вигляду монолітне і натягнуте полотно в одну мить згортається за допомогою вбудованого механізму. Ламелі накручуються на вал, розташований у верхній частині конструкції. Згортання полотна займе менше однієї хвилини, а зробити це можна вручну або натисканням на кнопку, у випадку з електричним приводом.

Конструкція має такі особливості

Може приводитися в рух за допомогою вбудованої автоматики (електроприводу), вимикача. Все полотно збирається за кілька секунд, а ламелі накручуються на вал. Зверху утворюється невеликий рулон, який захований декоративною панеллю.

Не потрібно додаткового простору для відкриття або закриття гаражних ролет. Виріб складається з ламелей, направляючих, вздовж яких вони рухаються, а також з приводу, валів та інших деталей. При цьому конструкція швидко монтується, займає мінімум площі і важить досить мало, на відміну від металевих воріт. В якості основного матеріалу використовується алюміній. Він довговічний, легкий, не деформується, зберігає жорсткість.

Навіть якщо було обрано варіант з ручним механізмом управління, то згортання і відкриття рольворот займе мінімум часу. Для цього не потрібно докладати багато зусиль.

ОСОБЛИВОСТІ

Важлива перевага — це їх компактність і практичність. Часто гараж не вдається звести в певному місці тільки з-за того, що немає площі для відкриття воріт. Але ролети вирішують цю проблему, тому що вимагають мінімум додаткового місця.

Вони відкриваються у вертикальному положенні і точно також закриваються, що нагадує механізм звичайних жалюзі.

До інших переваг конструкції відносяться:

    1. Можна встановлювати на будь-які отвори, в тому числі і з нестандартно широким отвором, невеликою висотою і т. д.
    2. Швидко монтуються. Металевий короб легко кріпиться до будь-якої поверхні, як зовні, так і всередині.
    3. Має доступну вартість. Навіть якщо був виконаний індивідуальне замовлення, ціна на такі ворота цілком прийнятна.
    4. Добре вписується в будь-який інтер’єр. Якщо гараж або інша будівля має непривабливий вигляд, то сучасні роллетыне ворота відразу ж перетворюють його.
    5. Можна підібрати певний колір виробу, так як зазвичай компанії пропонують відразу декілька відтінків.

Ролворота ідеально підходять не тільки для гаражів, але і для виробничих приміщень, складів, торгових закладів, окремих магазинів, мийок. Вони користуються попитом і з тієї причини, що швидко встановлюються і при цьому служать довгий час, захищаючи приміщення від злому, пошкоджень, опадів, бруду і пилу. Конструкція не просто виглядає монолітно, але і є більш надійною і міцною, ніж стандартні ворота.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *