Як показала перша половина 2018 року, у споживача сформувався певний смак, щодо кольорової палітри захисних ролетних конструкцій. Проаналізувавши даний поведінковий фактор, ми прийшли до висновку, що український споживач розділився на два табори:

  • Прихильники нестаріючої класики;
  • Новатори і експериментатори.

Чому так відбувається

На сьогоднішній день, дивлячись на переваги клієнтів, ми бачимо, що все більше людей хочуть відійти від стандартних шаблонів, які були сформовані ще в 20 столітті. Все більше людей хочуть встановити ролетні ворота унікального кольору, який відрізняється від стандартних рішень з каталогу. Хочемо сказати, що в цьому немає нічого дивного. На нашого покупця впливають європейські віяння. Особисто ми вважаємо, що це навіть добре. Для всіх наших клієнтів, ми готові надати дану послугу. Ми перефарбуємо полотно в будь-який колір з RAL-каталогу. Все, що вам потрібно, це визначиться з кольором і вказати код палітри, яка буде додатково прописана в договорі. Хочемо зауважити, що фарбування піддається тільки полотна з екструдованого профілю. Про даний профіль ви можете почитати в нашій статті з даного розділу.

Що ж стосується класики

З класичними квітами, як ви зрозуміли динаміка починає потроху падати. Але, при цьому достатню кількість покупців хоче купити гаражні ролети саме стандартних кольорів:

  • Коричневий – найпопулярніший за перше півріччя 2018 роки;
  • Потім йде сірий, так як відмінно поєднується із загальним колоритом будинку;
  • Третє місце займає білий колір. Колір цієї класики, нестаріючий;
  • Далі по частоті замовлення йде бежевий. Хоча цей колір недооцінюють. Він відмінно підходить як до воріт, так і до віконних ролет.

Що ж з барвистого популярно сьогодні в 2018 році

Ось ми і підбираємося до родзинки сьогоднішнього поста – колірні рішення, які замовляли на сьогодні частіше за інших. Отже, якщо ви креативна людина і не уявляєте своє життя в буденному, а може хочете розбавити і без того «нудний» гараж цьом-то яскравим, або надати йому ще більшої привабливості – червоний колір. Ось рішення number one в 2018 році. Так вийшло, що замовляють часто саме цей колір. Слідом йде не менш яскравий зелений колір. Швидше темно зелений, глибокий і холодний колір. Як черепиця на даху будинку. Ось цей колір дійсно дуже виграшно виглядає в 2к18. Замикає трійку лідерів чорний колір. Строгий і рідкісний. Колір дуже часто використовується в секційних варіантах, але і ролети на гараж чорного кольору можна замовити у нас.Чи потрібно експериментувати

І найголовніше, чи потрібно це все? Підбирати колір, або краще зупиниться на класичних рішеннях? Справа, суто ваше. Єдине, що потрібно згадати і повторити, це те, що фарбування впливає на кінцеву вартість виробу, це перше, а друге, що в даному випадку, ви можете замовити тільки екструдований варіант полотна.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *