Всі ми хоча б раз в житті бачили у своїх родичів чи знайомих величезні металеві решітки на вікнах, які були на той час в моді, а так само були надійною протекцією від непрошених гостей.</з>

Але час не стоїть на місці, так разом з ним у минуле пішли і ці решітки на зміну яким з’явилися ролети. А що ж це таке взагалі?

Ролети — це полотно з ламелей, яке збирається в рулон і рухається по двох напрямних. Профіль для ламелей виготовляють з алюмінію.

Чому використовують алюміній при виготовленні конструкцій?

Вся справа в тому, що це сам по собі легкий і дуже міцний метал. Завдяки своїм властивостям він відмінно підходить для виготовлення даного виду конструкцій. І, напевно самим вагомим перевагою перед звичайним металом буде відсутність жодних нахилів до корозії.

Завдяки широкому спектру колірної гами така конструкція ідеально підійде для будь-якого екстер’єру. І на відміну від старих сітки, алюмінієві ролети проходять спеціальну обробку, яка при правильній експлуатації конструкції прослужить набагато довше не вимагаючи постійного догляду у вигляді перефарбування та іншого.

Виготовляються профілю двома методами: методом экструдії, який ще називають «антивандальним», і пінозаповненного профілю всередині якого знаходиться поліуретанова піна. Детальніше про них і не тільки ви можете почитати в інших статтях на нашому сайті, а так само подивитися фотобібліотеку виробів компанії Alu-System.

Де я можу встановити таку конструкцію?

Захисні ролети річ універсальна і має досить широкий спектр застосування. Ви можете поставити їх у себе вдома або офісі.

Або убезпечити таким чином свою комерційну нерухомість. Зараз дуже багато встановлюють алюмінієві ролети на гараж. Це дуже зручно, так як завдяки матеріалу виготовлення ролет можна виготовити індивідуально під ваш отвір.

Так само до плюсів можна віднести зручність монтажу, яку ви можете здійснити самі, не вдаючись до допомоги інших. А як саме це зробити правильно і на що потрібно орієнтуватися, ви можете детально подивитися тут, де представлена докладна інструкція від наших фахівців.

Крім усього іншого, така конструкція дуже надійна від злому яких погодних факторів, тому що безсумнівно збереже вашого «залізного коня».

Так само останнім часом багато почали звертати увагу на ролетні ворота. Адже це дуже зручне і практичне рішення, яке відмінно впишеться в дизайн вашого будинку і невибагливе в експлуатації. Такі конструкції найчастіше виготовляють з автоматичним управлінням, але є так само і ручне управління.

Підіб’ємо підсумки

Якими перевагами володіють алюмінієві ролети:

  1. Зручність в експлуатації.
  2. Надійність і безпеку від злому і погодних умов.
  3. Привабливий зовнішній вигляд, відповідний будь-якого.

Ми пропонуємо вам придбати міцну конструкцію з алюмінію виробництва Alu-System. Висока якість нашої продукції підтверджується позитивними відгуками наших клієнтів які ви можете подивитися на нашому сайті, так само на ньому ви зможете знайти масу корисної та цікавої інформації, або подивитися фото і відео нашої готової продукції.


0 коментарів

Залишити відповідь

Avatar placeholder

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *