Сьогодні поговоримо про ролетні ворота з електроприводом. Дуже поширена тема при замовленні конструкції: «Який тип управління вибрати мені, автоматику, або ж механіку?» Постараємося розповісти про переваги, які ви отримаєте від використання даного типу управління. Поїхали.

Безумовна зручність використання

Для усіх головний показником якісної продукції є власні відчуття від продукту. Якщо вам не подобається продукт, його робота — це неякісний продукт. Хоча, матеріали можуть бути відмінної якості, начебто все добре, нічого не скрипить, але от задоволення немає. Це дуже важливо, тим більше в такій конструкції. У цьому і є основний плюс електроприводу — це зручно, швидко, надійно. І тут нема що говорити більше.

Трохи про нашу автоматиці

У всіх своїх виробах, неважливо, чи ролети на гараж з електроприводом, або в інший отвір, ми використовуємо автоматику одного виробника. Це турецька автоматика від компанії Mosel. Дивіться відео розпакування даної автоматики, і як вона працює на наших конструкціях у відповідному розділі з відеозаписами. З даним виробником автоматики, ми працюємо більше семи років, і за цей час нарікань не було. Автоматика невеликого розміру, має приємний зовнішній вигляд.

Підключається від живлення 220V, 12A. У комплекті йде два пульта управління. На пульті управління є чотири клавіші, на кожну з яких можна налаштувати різний режим відкриття конструкції. Це все прошивається з допомогою програміста. Можете налаштувати певну висоту підйому конструкції в різних ситуаціях.

Коли встановлюється електропривод

Як правило встановлюється автоматика для абсолютно будь-яких прорізів, незалежно від його розміру, тут тільки переваги замовника. Обмежень ніяких немає, крім вартості. Більше обмежень з ручним керуванням, про який ви можете почитати в іншій нашій статті. В даному випадку потрібно задати собі інше запитання: «А чи потрібен мені електропривод?» Ось це буде правильний питання.

Що б дати на нього відповідь, оцініть всі плюси і мінуси. Наприклад на захисні ролети на вікна, немає сенсу ставити автоматику, тому що це буде дуже сильно здорожувати кінцеву вартість. Та й логіки ніякої немає. На дверні прорізи, також особливого сенсу в автоматиці немає. У всіх інших випадках — це відмінний вибір.

Підготовка отвору

Для того, що встановити електропривод на ролетну конструкцію, потрібно провести 220V до отвору, встановити розетку, де можна підключити привід. От і все. Рекомендуємо розетку робити як можна ближче до заїзду, що б не було зайвих переносок і кабелів. Це і виглядає акуратніше, та й зайвих проблем не буде.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *