Черговий дайджест, де ми обговорюємо з вами питання, які у вас виникають, коли ви дзвоните і замовляєте захисні ролети в нашій компанії. І це дуже добре, що багато покупців дбають не тільки, як відхопити найбільш вигідно, а ще й як правильно доглядати за конструкцією.

Ми часто пишемо, що ролетне полотно, наприклад з пінозаповненного профілю служить в середньому 5-10 років. В процесі експлуатації з’являються різного роду болячки, які пов’язані з не акуратним використанням полотна, або з іншої причини.

Екструдований профіль в цьому плані більш витривалий — 10-12 років. Але, полотно може прослужити вам набагато менше, якщо за ним не дивитися. Так от сьогодні говоримо про те, які умови слід створити для вашого полотна, а також, якихось базових речей дотримуватися при експлуатації.

#1 Захистіть полотно від попадання прямих сонячних променів, дощу, снігу

Сонячне світло, дощ і сніг — фактори, які сильно впливають як на зовнішнє так і внутрішнє стан полотна. З часом фарба може потьмяніти і зовнішній вигляд конструкція втрачає. Це треба враховувати, якщо у вас полотно з пенозаполненного профілю. Адже його можна пофарбувати знову. Щодо дощу, він не так сильно впливає на полотно і його стан, як сніг. Особливо, коли отвір не чистять від снігу.

Намагайтеся завжди очищати свій отвір від снігу та снігових утворень. Тому що утворення крижаної кірки шкодити роботі профілю, коли ви його відкриваєте і закриваєте. Особливу увагу потрібно приділяти полотну і почистити його, коли йде мокрий сніг, який одразу ж розтане. Волога, яка залишається на полотні руйнує його. Прдбання звичайної автомобільної щітки продовжить термін використання ролети, але треба протира нею ретельно ваше полотно. Також, ми рекомендуємо над коробом поставити дах каркас з водозливними відсіками, щоб мінімізувати попадання вологи на ваші гаражні ролети. Це буде суттєвий плюсом, який допоможе зберегти полотно.

#2 Не потрібно постійно мити ваші ролети

Підтримувати зовнішній вигляд полотна, це добре, але не варто захоплюватися. Завжди дотримуйтесь правилом «почуття міри» і тоді з вашим полотном все буде добре. Після миття полотно рекомендується протирати ганчіркою, щоб прибрати зайву вологу. З екструдованим профілем, над цим можна не так сильно турбується, так як конструкція самого профілю виготовляються з цілісного алюмінію, а не з алюмінієвої фольги і пінне наповнення відсутнє.

#3 Слідкуйте за тим, щоб полотно відкривалося і закривалося без проблем

цей фактор варто звертати досить часто. Якщо бачите якісь зміни в роботі полотна, звертайте на це увагу. Може бути так, що кріплення в отворі, по яких ходить полотно забилися і їх потрібно почистити. Це як перевіряти рівень масла в автомобілі, потрібно робити досить скрупульозно.

#4 Заздалегідь виправляй несправності

Краще було б назвати заголовок даного абзацу «дбайливо ставитеся до виробу», але від неприємний сюрпризів не застрахований в цьому житті ніхто. Тому, якщо вже трапилося щось недобре, зачепили одну з ламелей, то краще її замінити на нову. Не варто намагатися зробити самому, як правило це призводить до того, що ви можете пошкодити сусідні ламелі, або вал в коробі.

Підсумок дайджесту

Як бачите, для того, щоб ваші ролетні ворота, або інша конструкція добре і головне довго служила, потрібно робити не так вже й багато. Створити максимально комфортні умови і все, вам не доведеться дивитися за вашим полотно 24 години на добу.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *