Виробники навперебій пропонують придбати захисні ролети Alu-System, для вікон, дверей з екструдованого профілю. У продавців і дилерів в хід йдуть всі аргументи — від високої міцності до стійкості до злому. Він коштує трохи дорожче пінозаповненного аналога. Так чи варто переплачувати чи ні? Виявляється, все залежить від того, де саме будуть встановлені ролокасети. Також потрібно враховувати вимоги, що пред’являються до них. Розберемося у всіх цих нюансах докладніше.

У чому полягає популярність даної конструкції

Якщо потрібно встановити виріб саме такого профілю, то у них буде підвищена стійкість до злому. Вони також охороняють від вандалізму, опадів, бруду і пилу. Все це не потрапить всередину приміщення, на вікна чи двері.

Потрібна конструкція яка встоїть перед зломом, ударами та іншими ушкодженнями. Також важливий і простий догляд за нею. Природно, сталевий профіль не можна поставити з-за великої ваги матеріалу. Тому на допомогу приходить алюміній — міцний і легкий метал.

Але як зробити його ще міцніше? Потрібно вибрати з колекції не пенозаполненный, а суцільний, тобто цілісний профіль. Він ще називається екструдованим, а інформації про нього досить багато, як і відео в мережі. Профіль складається повністю з алюмінію, тому відрізняється більшою міцністю. Віконні або алюмінієві гаражні ролети в такому випадку краще витримують вітрові навантаження, спроби злому.

Переваги екструдованного профілю

Головна перевага екструдованого алюмінію — це його міцність. Про це можна прочитати в будь-якій торговій пропозиції виробників, дилерів. Звичайно ж, цілісний металевий профіль завжди буде міцніше пінозаповненного. Ця інформація абсолютно достовірна, іноді значиться в інструкціях і патентах.

Але є й інші його переваги:

    ● Стійкість до вітрів. Якщо в регіоні вітряно, то краще вибрати екструдований алюміній. Він витримує великі вітрові навантаження, так як має більшу вагу.

  • Виконує протекторні функції. Конструкцію складно пошкодити або розкрити.
  • Поверхня і сам матеріал не піддається корозії.
  • Не вимагає догляду, фарбування. Відрізняється комфортом у використанні.

Ролети з екструдованого профілю підійдуть для: гаража, будинку, квартир, балконів, вікон, складів і різних приміщень. Їх часто встановлюють на вході в магазини, заклади, де важлива безпека. Зловмисникам складно буде розпиляти товстий шар металу.

Недоліки. Вони все ж таки є

Проблем з екструдованими ролетами практично ні в кого не виникає. Але є і деякі недоліки, які обумовлюють прямо при консультуванні. До них відносяться:

  1. Вага. Він більше, ніж у пінозаповненного профілю.
  2. Ціна. У колекціях ролети з екструдованого алюмінію коштують дорожче.

На цьому всі мінуси закінчуються, так як навіть на відео можна зрозуміти, що профіль досить міцний і якісний. Прямий виробник Alu-System, дає рекомендації та інструкції, який профіль більш доречний. Приміром, якщо вітрове навантаження висока, то краще відмовитися від пінозаповненного варіанта.

Екструдовані ролети встановлюються всюди: в гаражах, комерційної нерухомості, на балконах квартир. Їх можна побачити і при вході в торгові центри, магазини, офіси. Якщо порівнювати комфорт при використанні різних алюмінієвих профілів, то він практично однаковий. У всіх випадках ролети швидко відкриваються і опускаються. Краще проконсультуватися у прямого виробника, який дасть слушні рекомендації.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *