Як ролети захищають вікна і дверні прорізи, ворота

Практично жоден сучасний гараж, виробниче приміщення, склад або приватний котедж не обходиться без якісних ролетних воріт.

Їх вибирають не тільки за рахунок їх декоративного зовнішнього вигляду, компактних розмірів, але і через протекторної функції, з якої вони справляються набагато краще, ніж звичайні решітки. Такі вироби використовуються і для віконних прорізів різних розмірів, у тому числі й нестандартних.

Протекція комерційної нерухомості

Багато торгові центри, магазини, офіси, склади обладнані рольставнями. Вони встановлюються на всіх вікнах і дверях в цілях захисту від проникнення зловмисників. Розламати ламелі конструкції — справа не з легких. Вони міцно з’єднані між собою і виготовлені з алюмінію, в тому числі і екструдованого. Цей матеріал досить довговічний, міцний і практично не деформується.

Тому розламати таку тендітну конструкцію за кілька хвилин, навряд чи вдасться. Швидко спрацює сигналізація, ніж злодій зможе проникнути в приміщення. Це відображає від нападу комерційну нерухомість та майно від крадіжки або псування.

Наша компанія також випускає такі міцні і довговічні вироби. Дуже часто трапляється, що в темний час доби дверні віконні прорізи розмальовуються написами з допомогою їдких аерозольних фарб. Для хуліганів це займає кілька секунд, а ось скла і віконні рами, дверне полотно навряд чи будуть відмиті.

Захисні ролети набагато простіше очистити від фарби та інших речовин. До того ж, в денний час вони знаходяться у відкритому стані. У такому згорнутому вигляді і зовсім не видно ніякі малюнки на поверхні ролет. Тому власники комерційної нерухомості вважають ці дані вироби, ніж потім витрачатися на заміну зіпсованих вандалами вікон і дверей.

Конструкції мають нижні замки, які використовуються після закриття полотна. Вони є ще однією додатковою ступенем збереження від зломів. Візуально здається, що ламелі просто щільно з’єднані між собою, але, насправді, вони є єдиним полотном, яке неможливо самостійно роз’єднати.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

Заміські будинки, приватні котеджі, таунхауси також вимагають дотримання заходів безпеки. Рольставні є частиною таких заходів, оскільки вони щільно закривають отвори будь-яких розмірів і практично не вразливі до злому.

Також ці вироби володіє і рядом інших властивостей:

  1. Виступають в якості додаткової теплоізоляції. Полотно і профіль ролетів щільно закриває всі щілини і зазори, не пропускаючи вітер, сніг. Це додаткова теплоізоляція, яка особливо актуальна для перших поверхів будівель.
  2. Захищають від всіх видів опадів: снігу, граду, дощу і т. д. Скло вікон і дверей, а також матеріали, з яких вони виконані, не піддаються дії вологи, холоду і т. д. Вони псуються набагато меншою мірою. Дверні замки і будь-які металеві елементи захищені від впливу зовнішніх факторів — корозії.
  3. Сприяють меншому забрудненню вікон і дверей. Їх захищають рольставні, тому двері і вікна можна набагато рідше мити, фарбувати, відновлювати їх колишній зовнішній вигляд.

Часто звичайні ворота деформуються, тому можуть утворюватися зазори, щілини. Через них в приміщення проникають опади, що не може не вплинути на стан майна. Приміром, стоїть в гаражі автомобіль піддається корозії, а інші речі покриваються цвіллю.

Алюмінієві ролети для гаража можуть служити додатковим захистом від усіх цих руйнівних факторів. Приміщення залишиться сухим, так як виріб щільно закриває отвір і не деформується з часом. Тому ролети встановлюються не тільки в комерційній але і житлової нерухомості. Зовні вони виглядають дуже декоративно, але при цьому виконують свою протекторну функцію.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *