Як підібрати ролети на балкон високої якості

Багато встановлюють ролети на балкон квартири або будинку. Їх вибір цілком обгрунтований: конструкція повністю закриває скла на ніч і знову відкривається днем. Та й виглядає вона дуже сучасно, має презентабельний дизайн.

Більше не потрібні жалюзі, шторки або інші хитрощі. Ролети встановлюються раз і назавжди з зовнішньої сторони, захищаючи скла від опадів і пошкоджень. Вони щільно прилягають до отвору, не пропускаючи пил, бруд і вологу. Їх зручність полягає і в способі відкриття. Однією кнопкою або рухом внутрішньої ручки полотно відкривається або опускається за лічені секунди.

В ролетах важливо якість і надійність. Можна купити ролети на балконот будь-якого виробника але це не гарантує їх відмінну якість.

Грає роль абсолютно все:

  • Технологія виготовлення, використовуване обладнання, досвід, якісні матеріали, комплектуючі.
  • Приміром, компанія ALU-SYSTEM багато років поспіль виготовляє ролетні вироби, в тому числі і для балкона.

Фахівці компанія ALU-SYSTEM застосовують перевірену часом класичну технологію. Якщо мова йде про конструкції для балкона, то вони відповідають таким вимогам:

  1. Висока ступінь надійності. Будь-який вид привода працює безперебійно. Приміром, навіть якщо струм відключений, все одно автоматичний привід буде працювати. Конструкція не деформується під впливом опадів, зовнішніх факторів.
  2. Виріб вкрай важко пошкодити або зламати. Зловмисникам доведеться постаратися не одну годину, щоб проникнути в будинок через балкон. Швидше за все, їм знадобиться циркулярна пила.
  3. Метал не піддається корозії, так як покритий шаром спеціальної фарби. Повторне фарбуванні не потрібно. Порадує і проста експлуатація: для відкриття і закриття потрібно прокрутити ручку або натиснути кнопку.

Важливі особливості

Якщо ролети для балкона купити у прямого виробника, то він може виготовити їх за потрібними розмірами отвору. Кріпляться вони, як правило, зовні, займаючи мінімум місця. Справа в тому, що полотно рухається впритул до профілю, тобто вертикально по напрямних. Для відкривання зовсім не вимагається додаткова площа, а зручність користування виробом незаперечно. Його можна встановити один раз і не турбуватися про обслуговування, фарбуванні та інших нюансах.

Багатьох споживачів цікавлять ціни на ролети для балкона в Україні. Звичайно ж, вони не можуть бути вкрай низькими, але і вартість вище середнього змушує задуматися. Якщо робити замовлення у виробника, а не посередника, то можна заощадити. Приміром, компанія ALU-SYSTEM сама займається виробництвом протягом багатьох років. Усі її вироби мають презентаційний вигляд і вписуються в будь-який екстер’єр. Вони підходять і для балконів звичайних квартир і приватних будинків. Можна вибрати модель і з звичайним ручним, і з автоматичним приводом. Вже є найменування, що працюють від пульта д/у, тому експлуатація не викличе ніяких складнощів.

Які функції виконують

Ролети для балкона виглядають більш сучасно, потужно і органічно, ніж звичайні жалюзі. Вони поєднуються з обробкою будівель і виконують такі важливі функції:

  1. Протизламну. Виріб не піддається пошкоджень і швидкому злому. Воно може бути розкрите тільки спеціальними електроінструментами. Якщо балкон знаходиться на 1-2 поверсі, то це особливо важливо.
  2. Захищають двері та вікна балкона від забруднень, пилу, бруду, води, опадів.
  3. Створюють повну тінь в закритому стані.

Тепер купити ролети на балкон можна у прямого виробника — компанії ALU-SYSTEM.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *