Кожен день безліч клієнтів задають нам різні питання, на перший погляд очевидні, але якщо подивитися з іншого боку, зовсім і немає. Тому ми вирішили запустити нову рубрику, в якій будемо висвітлювати найбільш часті питання, які ви задаєте нам, щоб прояснити ситуацію повною мірою. Поїхали.

#1 Наскільки міцніше екструдований профіль, ніж пінозаповненний?

Екструдований профіль виготовляється зовсім за іншим принципом. Береться цілісний лист алюмінію, який поміщається на спеціальну машину, і продавлюється даний лист, утворюючи ламель потрібної форми і довжини. Потім профіль зачищається в середині, для меншої ваги.

Але при цьому, вага вагоміше, ніж у пінозаповненного варіанта. А пінозаповненний профіль виготовляється з алюмінієвої фольги, методом роликової прокатки. Як показує практика, екструдований профіль міцніше в три рази.

#2 Що вибрати автоматику або ручне управління?

Питання досить неоднозначне. Дати точну відповідь на нього важко. Бо все залежить від наявних коштів. А також, який тип конструкції ви замовляєте.

Для ролетних воріт, ми рекомендуємо автоматику, для віконних варіантів немає сенсу ставити електричний привід. Краще ручне управління.

#3 Який вид монтажу краще: вбудований, або накладної?

Обидва види монтажу хороші. Тут питання треба ставити іншим чином. Який монтаж переважно в тому чи іншому випадку?

Завжди орієнтуйтеся, де встановлюється конструкція. Для гаражних ролет краще підійде накладної. Тому що так ви не втрачаєте в висоті прорізу. Для в’їзних воріт — краще буде вбудований. Але знову таки, якщо дозволяє жертвувати заввишки.

#4 Яку автоматику ви використовуєте?

Всі наші вироби оснащуються автоматикою Mosel — виробництво Туреччина. Подивитися огляд даної автоматики, ви можете на відео, яке є на нашому сайті.

#5 Який колір краще вибрати?

Як правило, наші конструкції представлені в таких кольорах:

  • Коричневий;
  • Сірий;
  • Бежевий;
  • Білий.

Кожен з цих кольорів хороший по-своєму. Краще всього виглядає коричневий і сірий колір. За практичності, краще буде коричневий, так як його легше мити, і не так помітні можливі дефекти.

Це була перша частина нашого FAQ — дайджесту. Слідкуйте за цією рубрикою, ми будемо вкладати регулярно всі найбільш поширені питання.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *