Продовжуємо нашу, недавно стартувала рубрику: faq-дайджест, де ми відповідаємо на найбільш часті питання, максимально коротко і точно. Без будь-якої води і довгих пояснень. Коротко і по факту. Якщо у вас є конкретні питання, на які ви б хотіли отримати відповідь, пишіть на нашій сторінці в Facebook, ми обов’язково подивимося і врахуємо ваші побажання. Попередню частину ви можете прочитати, перейшовши за посиланням. Що ж поїхали.

№1 Чи можна пофарбувати полотно, скажімо в червоний колір

У нас був замовник, який вже дуже хотів ролетні ворота нестандартного кольору. Саме червоного. Ми йому зробили такі. Так ось, полотно можна пофарбувати в будь-який RAL-колір з каталогу, це обговорюється при оформленні замовлення і укладення договору з клієнтом.

Тільки врахуйте, що в даному випадку, ви можете встановити тільки екструдований профіль. Тому що ламелі будуть фарбується в печі, а пінозаповненний профіль просто розплавиться.

№2 потрібна функція аварійного підйому

Ми радимо завжди замовляти цю опцію. Тому що різні ситуації можуть трапиться за 5-10 років експлуатації конструкції. І цього передбачити ніколи не можна. Ви можете і ніколи нею не скористатися, але будете спокійні, якщо станеться форс-мажор.

№3 Можливо самостійно встановити конструкцію

Відповідь на це питання ми пишемо, на кожній сторінці – категорії нашої продукції. Так, звичайно можливо. Ми надаємо інструкцію з встановлення і консультації. Так що, самі ви можете цілком встановити готове полотно. За часом, який у вас піде на це близько п’яти, шести годин.

№4 Що вибрати: замок ригеля або інерційну касету для віконних ролет

Обидва види ручного управління, працюють відмінно. Зручніше буде інерційна касета, тому що, вона відмінно регулює рівень підйому ролети. Касета встановлюється як всередину отвору, так і назовні. Залежно від кожного конкретного випадку. Але Самостійно накрутити шнур касети буває проблематично. З замком все набагато легше.

№5 Полотно з якого профілю буде довше в експлуатації: пінозаповненного або екструдованого

Екструдія буде довше експлуатуватися. Це факт. Вона міцніше і жорсткіше. Пінозаповненний профіль в даному випадку програє повністю. Піна всередині ламелі з роками розбивається і кришиться. Що може призвести до заміни ламелей. По термінах роботи, в середньому вироби з пінозаповненного профілю працюють: 7-9 років. З екструдованого: 10-12 років.

Сподіваємося, що наш дайджест корисний для вас. Також, нам буде дуже приємно, якщо ви залишите коментар про діяльність нашої організації. Нам важливий зворотний зв’язок з нашими клієнтами.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *