Ролетні конструкції — вироби, що мають досить приємний зовнішній вигляд. Вони відмінно виглядають на самих різних фасадах будівель, доповнюючи його образ. Про це можна почитати в нашій, окремої статті. Але сьогодні мова піде про те, що робити тим клієнтам, які хочуть незвичайну колірну палітру для своїх конструкцій. Як правило захисні ролети мають чотири стандартні кольори:

  • Білий;
  • Коричневий;
  • Сірий;
  • Бежевий.

Ці кольори є стандартними, так як мають найбільший попит. За ними легко доглядати, відмінно підходять для магазинів, балконів. Наприклад на ворота найбільш практичніше встановлювати в коричневому і білому колірному рішенні. Тому що, вони не так сильно брудняться (не видно бруду) і легко миються. Але, все ж, якщо ви, наприклад, хочете гаражні ролети, гарного чорного кольору, то все можливо. Але, треба розуміти деякі обмеження, з якими ви можете зіткнутися.

Пофарбувати у будь який колір можна тільки екструдований профіль

З заголовка відразу стає зрозуміло, які саме обмеження очікують замовника. Так, це профіль. Якщо ви хочете купити ролетні ворота в чорному кольорі — вам доведеться зупинити свій вибір на экструдии. Але, сказати що це погано — немає, ми б сказали навпаки — міцніше!

Екструдований профіль виконаний з цілісного листа алюмінію. Він пустотіла в середині, має тільки два ребра жорсткості (може бути й одне ребро, в залежності від виробника), що надає йому найбільшої жорсткості. З такого профілю виготовляють конструкції шириною аж до шести метрів. Це самий жорсткий профіль, який існує на сьогоднішній день. І це суттєвий плюс. Ось такий профіль можна пофарбувати в будь-RAL — колір. А все тому, що він пустотіла.

Пінозаповненний профіль у свою чергу, для фарбування не підходить, адже він просто розплавиться. Вірніше поліуретанова піна, яка знаходиться всередині ламелей.

Які ж мінуси

У нашому світі, без обмежень ніяк, на жаль. Завжди доведеться чимось жертвувати. Так от, що б пофарбує в потрібний для вас колір ролетну конструкцію, вам доведеться відмовитися від:

  • Звукоізоляційних і теплових властивостей пінозаповненного профілю;
  • Більш демократичної ціни.

Так, екструдований профіль буде дорожче, ніж пінозаповненний, але більш надійний і витривалий по тривалості роботи самої конструкції, тому мінуси перекриваються плюсами.

Вибирайте будь-який колір

Якщо ви робите замовлення в компанії «Alu-System», можете вибирати будь-який колір RAL — каталогу. Ми пофарбуємо вам вироби в будь-який колір. Головне знайти фарбу. Жарт! Знайдемо. Такий каталог є стандартним, ви його можете з легкістю знайти в інтернеті. І при оформленні замовлення, вам потрібно лише узгодити з нашим менеджером бажаний колір виробу. І все.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *