Алюмінієві ролокасети можна побачити всюди. Вони встановлюються на в’їзді до приватного будинку, дачі, а також монтуються в гаражний отвір.

Їх використовують навіть для балконів, а також комерційної нерухомості. Наприклад, часто ролети можна побачити біля входу в магазин, торговий, офісний центр. Їх великий асортимент може запропонувати тільки прямий виробник.

Приміром, компанія ALU-SYSTEM сама виробляє ролетні вироби і продає їх у всіх регіонах нашої країни. Характеристики і особливості ролет детально розкриті далі.

Принцип роботи даного механізму

Візуально кожен може зрозуміти, як працюють рольворота: вони просто згортаються до самого верху.

Але, насправді, все відбувається так:

  • Полотно, хоч і дуже міцне, але рухливе. Тому ламелі починають згинатися, що так і задумано, і накручуватися на вал.
  • Далі вже накручений рулон підіймається все вище і ховається за спеціальною декоративною накладкою. Вона знаходиться в самому верху, тобто встановлюється над отвором.
  • Якщо відкривати ворота, то рулон з ламелей, навпаки, починає розкручуватись вниз.

Ламелі надійно з’єднані між собою, їх дуже важко пошкодити. Це антивандальні деталі, зламати які не так-то й просто. Полотно потрібно пиляти ні одну хвилину, та ще й з використанням електроінструментів.

Захист від зовнішніх чинників і пошкоджень

На ролетні ворота ціна цілком доступна, але прослужать вони набагато більше, ніж звичні всім аналоги. При цьому вони мають презентабельний і сучасний дизайн.

Найбільша загроза для металевих воріт — це корозія. Спочатку фарба починає лущитися, а потім під неї починає псуватися і сам метал. Відновлення така конструкція вже не підлягає.

Чи То справа ролетні конструкції:

  1. Має спеціальне барвисте покриття, яке не потребує догляду і подальшої щорічного фарбування.
  2. Не псуються під дією опадів.
  3. Конструкцію складно пошкодити або деформувати.
  4. Виробу не страшна корозія—це ключова особливість і перевага.
  5. Висока стійкість до вітрам, навіть дуже сильним.

Правильний догляд за виробами

Якщо Ви плануєте придбати рольворота, Вам необхідно ознайомитися з основними правилами догляду.

Звичайні металеві вироби потрібно постійно фарбувати, змащувати стежити за їх станом, то з ролетами все інакше.

З моменту їх встановлення зовсім не потрібно нічого робити. Моделі на замку не потребують змащування деталей, механізмів. Ключ буде з легкістю прокручуватися та в сильні морози. Що стосується алюмінієвого профілю, то він ніяк не деформується і не змінюється зовні під дію опадів. На фото видно, що виріб має презентабельний вигляд в будь-яку пору року.

Якщо поверхня вкрита пилом, то достатньо просто її протерти сухою або трохи вологою ганчіркою. В цьому полягає весь догляд за ролетами — навіть миючих засобів застосовувати не потрібно.


0 коментарів

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *