Новий тиждень і свіжий дайджест для наших клієнтів і всіх, хто вибирає ролетні системи. Сьогодні затроним одне єдине питання, але він є найбільш важливим і поширеним на сьогоднішній день.

Дуже багато наших клієнтів і люди, які телефонують і цікавляться конструкцією запитують: «Наскільки міцні металеві ролети?»

І дати відповідь деколи дуже важко, бо треба розуміти з чим ви порівнюєте. Ми з деяких статтях раніше згадували дане питання і не раз, але докладно про це не говорили. Отже давайте розбиратися.

Міф про те, що ролети не міцні

Є такий міф, що ролетна продукція не є міцною. І що для вікон краще поставити решітки. Можем вас з впевненістю запевнити — це не так. Спиляти грати набагато простіше, менш шумно і швидко. А ось із захисними ролетами доведеться повозиться.

скаже, пінозаповненний профіль легко пробити. Його не те, щоб легко пробити. Полотно можна вибити з бічних кріплень, і проникнути всередину, але не легше ніж спиляти решітки, а з екструдією взагалі так просто не пройде. Його навіть важко буде вибити з отвору, тому що він набагато міцніше. Прочитати детальніше про даний вид профілю можна в нашій статті про экструдии.

Міцність конструкцій з ролет порівняно з іншими видами воріт

Також дане питання піднімалося в окремій статті раніше. Тут же ми коротко домовимося на даний рахунок. Якщо порівнювати екструдовані ролетні ворота з секційними, то на фотографіях можна побачити, наскільки профіль товщі. А за фактом, їх міцність буде приблизно однаковою. Як не крути, секційний профіль робиться з пінним наповненням, всередині, що так само не є понад міцним.

А от порівняно з орними, класичним воротами з металу, ролетні конструкції будуть менш міцні. Це факт. Всі це розуміють. Там і ширина металу набагато більше, вага істотно більше. Але чому ж люди все частіше хочуть вибрати ролети для гаража? Вся справа в функціональних можливостях, зручності, економії вільної площі отвору. А також у тому, що ця міцність не потрібна. Вам за очі буде вистачати міцності екструдованого профілю, з якого ми виготовляємо свої конструкції.

У нас в наявності екструдований профіль тільки в одній модифікації — це 77 мм з двома ребрами жорсткості в середині. На даний момент на ринку України — це найбільш міцний профіль, який тільки існує.


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *