Ролети для Вашего магазина від компании ALU-SYSTEM

Ролети для Вашого магазину від компанії ALU-SYSTEM Їх популярність досить легко пояснити. Щоб опустити ролети на магазин, потрібно кілька секунд, а для відкриття і закриття взагалі не потрібно додаткової площі.

Конструкція стійка до злому, ударів і зберігає вміст магазину від вологи, пилу, будь опадів ззовні. Що вже говорити про ціни на вироби — вони прийнятні для всіх.

У закритому вигляді ролети мають презентабельний вигляд. Вони ідеально поєднуються з будь-яким фасадом будівлі, обробкою торгових центрів.

НАДІЙНІСТЬ І ВИСОКА ЯКІСТЬ — ГОЛОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ

Виробники пропонують різні конструкції ролет. Але для споживача важливо зручність у їх використанні, надійність і відмінну якість. Щоб зайвий раз не помилитися, краще вибирати вироби, створені за класичними технологіями.

Саме такі стандарти використовують і компанія ALU-SYSTEM. При виборі потрібно керуватися такими критеріями:

  • Середні ціни на ролети в магазин долж ни бути доступними, але не надто низькими. Це пояснюється тим, що якісні матеріали, аксесуари, комплектуючі не можуть бути дешевими.
  • Має значення і надійність конструкції, її довговічність. Це може забезпечити тільки виробник з великим досвідом роботи на ринку, як ALU-SYSTEM.

Важлива і експлуатація ролет: надійність приводу (електричного або механічного), швидкість підйому і опускання полотна, стійкість покриття до корозії, пошкоджень. Що стосується вибору механізму відкривання, то і механіка, і автоматика однаково зручні у використанні.

Які ролети підходять для магазинів

Можна купити ролети для магазину з різних матеріалів, але все ж в пріоритеті знаходиться алюміній. Метал відрізняється легкістю і високою жорсткістю, щільністю. Ламелі з нього вкрай складно розрізати або якось інакше пошкодити. Алюмінієві ролети стійкі до злому, що дуже важливо для власників магазинів.

Що стосується самої конструкції, то її експлуатація дуже проста:

  • Якщо вибрати автоматичний привід, то достатньо натиснути одну кнопку для підйому або опускання полотна. Вже є моделі з пультом д/у.
  • Вироби з механічним приводом дуже зручні в користуванні. Слід просто прокрутити ручку, не прикладаючи особливих зусиль.

Алюмінієві конструкції мають презентабельний вигляд, впишеться в екстер’єр будь-якого магазину. І найголовніше — вони не вимагають додаткової площі при відкритті. Полотно дуже швидко піднімається вгору по вертикалі. Вони рухаються по напрямних, а ламелі поступово намотуються на вал і ховаються за верхній накладкою.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Зрозуміло, на вхід у магазин можна поставити решітку поверх двері. По-перше, вона займе додаткову площу, а, по-друге, швидко піддається корозії і злому.

Але якщо замовити ролети на магазин, то вони збережуть дверне полотно не тільки від проникнення зловмисників, але і від:

  • Пилу з вулиці, бруду, вандалізму.
  • Зовнішніх пошкоджень.
  • Опадів.
  • Вологи.

Від усього перерахованого захищена не тільки двері, але і вміст магазину. Додаткова зручність полягає у швидкій установці вироби. Часто покупці і зовсім не ставлять двері в отвір, а відразу ж встановлюють ролети. Їх цілком достатньо, якщо мова йде про магазинчиках в торгових центрах. Конструкція щільно прилягає до отвору, не пропускаючи навіть вітру і пилу.


0 комментариев

Добавить комментарий

Заполнитель аватара

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *